Rozpisy a výsledky zápasů

ROZPISY ZÁPASŮ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY 2019/2020

datum                                    zápas                                                                       výsledek                  odehrané minuty                        

11.8.  Sokol Kozmice – KRÁSNÉ POLE                            1 : 2                  ———-

17.8.  KRÁSNÉ POLE – Sokol Šilheřovice                        4 : 3                   90 minut

24.8.  FK Darkovice – KRÁSNÉ POLE                               1 : 3                  ———-

31.8.  KRÁSNÉ POLE – Slavoj Rychvald                           6 : 1                    7 minut

  8.9.  Meteor Strahovice – KRÁSNÉ POLE                       6 : 1                   ———-

15.9.  KRÁSNÉ POLE – Spartak Chuchelná                      1 : 3                    ———-

21.9.  FC Ostrava Jih – KRÁSNÉ POLE                             1 : 0                    ———-

28.9.  KRÁSNÉ POLE – TJ Klimkovice                              1 : 1                     ———-

 5.10. Sokol Hrabová „A“ – KRÁSNÉ POLE                       4 : 2                    ———–

12.10. KRÁSNÉ POLE – SK Bohuslavice                           6 : 1                    4 minuty

19.10. KRÁSNÉ POLE – Sokol Hať                                        :

26.10. TJ Řepiště – KRÁSNÉ POLE                                       :

  2.11. KRÁSNÉ POLE – Vítkovice Svinov                             :

 

 

 

 

ROZPISY ZÁPASŮ JARNÍ ČÁSTI SEZONY 2018/2019

 

datum                                    zápas                                                                          výsledek                                 odehrané minuty

24.3. Spartak Chuchelná – KRÁSNÉ POLE                         2 : 2                            ———-

30.3. KRÁSNÉ POLE – Sokol Hať                                        2 : 2                            90 minut

  6.4. KRÁSNÉ POLE – Slovan Ostrava                               3 : 2                            ———-

13.4. FK Darkovice – KRÁSNÉ POLE                                   1 : 1                            ———-

20.4. KRÁSNÉ POLE – FC Ostrava Jih                                3 : 1                            ———-

28.4. Meteor Strahovice – KRÁSNÉ POLE                         3 : 3                            ———–

  4.5. KRÁSNÉ POLE – Sokol Šilheřovice                            2 : 6                           ———–

12.5. SK Bohuslavice – KRÁSNÉ POLE                               0 : 2                          ———–

18.5. KRÁSNÉ POLE – TJ Velká Polom                              2 : 1                           ———–

25.5. TJ Klimkovice – KRÁSNÉ POLE                                 2 : 1                          ———–

  1.6. KRÁSNÉ POLE – FC Velké Hoštice                            7 : 1                           13 minut

  8.6. TJ Řepiště – KRÁSNÉ POLE                                       1 : 3                           90 minut

15.6. KRÁSNÉ POLE – Sokol Kozmice                                1 : 5                          45 minut

     

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ V SEZONĚ 2018/2019

: 12 zápasů

(4 mistrovské zápasy + 8 přípravných zápasů)

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH SOUTĚŽNÍCH MINUT V SEZONĚ 2018/2019

238 MINUT

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH MINUT V SEZONĚ 2018/2019

599 MINUT ( 238 soutěžních + 361 přípravných )  

 

 

 

 

 

 

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ V SEZONĚ 2017/2018

: 17 zápasů

(13 mistrovských /11x B tým + 2x A tým/ + 4 přípravné – /4x A tým/)

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH SOUTĚŽNÍCH MINUT V SEZONĚ 2017/2018

973 MINUT

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH MINUT V SEZONĚ 2017/2018

1 138 MINUT ( 973 soutěžních + 165 přípravných )

 

 

ROZPISY ZÁPASŮ JARNÍ ČÁSTI SEZONY 2017/2018

A tým – MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

18.3. SC Pustá Polom – SK Polanka „A“                 2 : 1

31.3. SK Heřmanice – SK Polanka „A“                     1 : 1  /druhý brankář na střídačce/

  8.4. SK Polanka „A“ – SK Beskyd Čeladná           1 : 5  

15.4. Kovohutě Břidličná – SK Polanka „A“          0 : 1

22.4. SK Polanka „A“ – SK Dětmarovice                 2 : 3  /druhý brankář na střídačce/

29.4. SK Polanka „A“ – FC Vratimov                         3 : 0

 1.5.  SK Polanka „A“ – SK Šenov                               3 : 2

 5.5. Háj ve Slezsku – SK Polanka „A“                      2 : 0  /druhý brankář na střídačce/

13.5. SK Polanka „A“ – FC Bílovec                             2 : 5  /90 odehraných minut/

20.5. Frenštát p.R. – SK Polanka „A“                        1 : 3

27.5. SK Polanka „A“ – Olympia Bruntál                 2 : 3

  3.6. FK Krnov – SK Polanka „A“                                 1 : 0

10.6. SK Polanka „A“ – Slávia Orlová                        1 : 2

16.6. IRP Český Těšín – SK Polanka „A“                   5 : 0

 

 

B tým – Městský Přebor Ostravy

31.3. Sokol Koblov – Polanka „B“                      4 : 0 

  7.4. Polanka „B“ – Sokol Hošťálkovice            1 : 4   / 27 odehraných minut /

14.4. Polanka „B“ – FC Vratimov „B“                 2 : 2   / 90 odehraných minut  / 

21.4. Jiskra Hrušov – Polanka  „B“                    4 : 0

28.4. Polanka „B“ – Vítkovice Svinov                 2 : 1  / 90 odehraných minut  / 

  1.5. Polanka „B“ – Sokol Hrabová „B“              5 : 2

  5.5. Slavoj Rychvald – Polanka „B“                   4 : 2

  8.5. Polanka „B“ – Slávia Michálkovice            4 : 1  / 90 odehraných minut  / 

12.5. Polanka „B“ – Slávia Třebovice                  1 : 2

19.5. Slovan Ostrava – Polanka „B“                    11 : 2  / 90 odehraných minut  / 

27.5. Unie Hlubina „B“ – Polanka „B“                   2 : 1  / 90 odehraných minut  / 

  2.6. Polanka „B“ – Sokol Krásné Pole                 2 : 5

  9.6. Sokol Pustkovec – Polanka „B“                    4 : 2

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZPISY ZÁPASŮ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY 2017/2018

A tým – MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

 rozpis A tým polanka

1.kolo    Stará Bělá – SK Polanka                            3  :  1

2.kolo    SK Polanka – SC Pustá Polom                5  :  1    / druhý brankář na střídačce/

3.kolo   SK Šenov – SK Polanka                             4  :  0   / druhý brankář na střídačce/

4.kolo   SK Polanka – SK Heřmanice                   1  :  3   / druhý brankář na střídačce/

5.kolo   SK Čeladná – SK Polanka                        2  :  2

6.kolo   SK Polanka – Kovohutě Břidličná      1  :  0   / druhý brankář na střídačce/

7.kolo   SK Dětmarovice – SK Polanka             3  :  0   / druhý brankář na střídačce /

8.kolo   FC Vratimov – SK Polanka                     3  :  3  

9.kolo   SK Polanka – Háj ve Slezsku                1  :  1   / druhý brankář na střídačce/

10.kolo  FC Bílovec – SK Polanka                       2  :  2

11.kolo  SK Polanka – Frenštát p.R.                2  :  0   / druhý brankář na střídačce/

12.kolo Olympia Bruntál – SK Polanka          2  :  1   / druhý brankář na střídačce/

13.kolo SK Polanka – FK Krnov                          2  :  1   / druhý brankář na střídačce/

14.kolo Slávia Orlová – SK Polanka                 0  :  1  / druhý brankář na střídačce/

15.kolo  SK Polanka – Stará Bělá            5  :  0  / 11 odehraných minut /

 

 

B tým – Městský Přebor Ostravy

B tým Polanka Rozpis zápas

1.kolo   SK Polanka „B“ – Sokol Pustkovec                  3  :  1

2.kolo   Sokol Hrabová „B“ – SK Polanka „B“             2  :  4    / 90 odehraných minut /

3.kolo  SK Polanka „B“ – Sokol Koblov                           4  :  3 

4.kolo  Sokol Hošťálkovice – SK Polanka „B“             7  :  0

5.kolo  FC Vratimov „B“ – SK Polanka „B“                    6  :  2    / 35 odehraných minut /  

6.kolo  SK Polanka „B“ – Jiskra Hrušov                         0  :  4

7.kolo  Vítkovice Svinov – SK Polanka „B“                   0  :  0    / 90 odehraných minut/

8.kolo  SK Polanka „B“ – Slavoj Rychvald                    2  :  3

9.kolo  Slávia Třebovice – SK Polanka „B“                   6  :  2    / 90 odehraných minut/

10.kolo SK Polanka „B“ – Slovan Ostrava                    1  :  3    / 90 odehraných minut/

11.kolo SK Polanka „B“ – Unie Hlubina „B“                4  :  2  

12.kolo Krásné Pole – SK Polanka „B“                            8  :  2

 

POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ : 6 zápasů

                                                        ( 5 startů B tým + 1 start A tým)

POČET ODEHRANÝCH MINUT    : 406 minut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mfk2

ROZPIS ZÁPASŮ JARNÍ ČÁSTI 2016/2017

datum                                                         zápas                                           výsledek                      odehrané minuty

25.3.      Baník Rychvald – MFK Havířov  „B“                                     3 : 5

  2.4.      Slovan Havířov – MFK Havířov  „B“                                       1 : 6

  9.4.     MFK Havířov  „B“ – OKD Doubrava                                          3 : 5

15.4.    SK Slavoj Petřvald – MFK Havířov  „B“                                 2 : 4

23.4.   MFK Havířov  „B“ – Gascontrol Havířov                                 4 : 1                                       6 minut

  7.5.   MFK Havířov  „B“ – FK Těrlicko                                                     6 : 1                                     13 minut

13.5.  Slovan Záblatí – MFK Havířov  „B“                                             1 : 3

24.5.  Fučík Orlová – MFK Havířov  „B“                                                  1 : 5                                    30 minut

27.5.  Horní Žukov – MFK Havířov  „B“                                                   1 : 5                                      8 minut

31.5.   Viktoria Bohumín – MFK Havířov  „B“                                      1 : 4                                      9 minut

  3.6.   Louky nad Olší – MFK Havířov  „B“                                             2 : 0

11.6.  MFK Havířov  „B“ –  FC Horní Bludovice                                    1 : 1

 

POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ : 5 zápasů

POČET ODEHRANÝCH MINUT   : 66 minut

 

 

______________________________________________________________________________

 

 

 

 

gascontrol

 

ROZPIS ZÁPASŮ JARNÍ ČÁSTI 2015/2016

datum                            zápas                                                                                výsledek                      odehrané minuty

26.3.     Tošanovice – Gascontrol Havířov                                                  3 : 0

 3.4.       Gascontrol Havířov – Sparta Dobrá                                             0 : 4                                    /90 minut/   

 9.4.      Horní Žukov – Gascontrol Havířov                                                 2 : 4

17.4.     Gascontrol Havířov – Slovan Orlová                                             0 : 3                                  /45minut/       

24.4.    Lokomotiva Petrovice „B“ – Gascontrol Havířov                  6 : 0

  1.5.     Gascontrol Havířov – Inter Petrovice                                             1 : 4                                  /90 minut/         

7.5.     Depos Horní Suchá – Gascontrol Havířov                                     7 : 0                                 /90 minut/   

15.5.    Gascontrol Havířov – Spartak Jablunkov                                   3 : 3                                 /90 minut/      

22.5.    FK Nýdek – Gascontrol Havířov                                                          5 : 0                                /90 minut/

29.5.   Gascontrol Havířov – Sokol Hnojník                                                0 : 4                               /90 minut/   

  4.6.    Finstall Lučina – Gascontrol Havířov                                               7 : 0                               /90 minut/   

12.6.    Gascontrol Havířov – SK Smilovice                                                   1 : 3                               /90 minut/ 

18.6.   Pražmo Raškovice – Gascontrol Havířov                                        3 : 4                              /45minut/

 

POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ :  10  

POČET ODEHRANÝCH MINUT    : 810

—————————————————————————————————————————————-

Utkání z podzimní části sezony

portret

24.10. Slavoj Rychvald – Fučík Orlová                                                3 : 1                       /25 minut/   

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ V SEZONĚ 2015/2016 :

11 ZÁPASŮ

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH MINUT V SEZONĚ 2015/2016 :

835 MINUT

 

 

 

_______________________________________________________________________________

 

znak

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH MISROVSKÝCH ZÁPASŮ V SEZONĚ 2014/2015 :

– 22 ZÁPASŮ 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH MINUT V SEZONĚ  2014/2015: 

– 1 715  MINUT

 

 

 

 

Jarní část sezony 2014/2015 – rozpis zápasů

Datum                             zápas                                                   výsledek      odehrané minuty

22.3. Slávia Orlová „B“ – B.F. Orlová                  3 : 1         /90minut/

28.3. FK Těrlicko – Slávia Orlová „B“                 0 : 4         /90minut/

 5.4. Slávia Orlová „B“ – SJ Rychvald                 1 : 1        /90minut/

11.4. Slovan Záblatí – Slávia Orlová „B“             3 : 3        /71minut/

19.4. Slávia Orlová „B“ – Louky nad Olší             2 : 0       /90minut/

22.4. FC Horní Bludovice – Slávia Orlová „B“      0 : 2       /90minut/

26.4. Slávia Orlová „B“ – Albrechtice „B“            4 : 2       /70minut/

 2.5. Viktoria Bohumín – Slávia Orlová „B“           1 : 1       /90minut/

 6.5. FK Bohumín „B“ – Slávia Orlová „B“             5 : 6       /90minut/

10.5. Slávia Orlová „B“ – Petrovice „B“                3 : 4       /90minut/

17.5. Sokol Věřňovice – Slávia Orlová „B“            0 : 3       /90minut/  

27.5. Baník Rychvald – Slávia Orlová „B“              2 : 5       /90minut/ 

30.5. Slavoj Petřvald – Slávia Orlová „B“              0 : 5       /90minut/ 

  6.6. HEPO Petřvald – Slávia Orlová „B“               1 : 3      /90minut/ 

14.6. Slávia Orlová „B“ – Slovan Havířov               5 : 2       /90minut/

 

POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ :  15  

POČET ODEHRANÝCH MINUT    :  1 311

 

POČET UTKÁNÍ S NULOU :  5 

 FK Těrlicko – Slávia Orlová „B“                  0 : 4 

Slávia Orlová „B“ – Louky nad Olší              2 : 0

 FC Horní Bludovice – Slávia Orlová „B“      0 : 2  

Sokol Věřňovice – Slávia Orlová „B“            0 : 3    

Slavoj Petřvald – Slávia Orlová „B“              0 : 5 

znak

ROZPIS ZÁPASŮ ZIMNÍ PŘÍPRAVY 

Datum                          zápas                                            výsledek        odehrané minuty

18.1. Slávia Orlová „B“ – Orlová  „U-18“         5 : 2             /90minut/

25.1. Slávia Orlová „B“ – Slovan Orlová          2 : 3            /90minut/

  1.2. Slávia Orlová „B“ – B.F. Orlová               5 : 2            /90minut/

  8.2. Slávia Orlová „B“ – OKD Doubrava          6 : 4           /90minut/

15.2. Slávia Orlová „B“ – Inter Petrovice         0 : 7           /90minut/

28.2. Slávia Orlová „B“ – SK Sj Petřvald          8 : 1           /90minut/

7.3. Slávia Orlová „B“ – Baník Rychvald          4 : 3           /90minut/

11.3. Albrechtice „A“ – Slávia Orlová „B“        3 : 0            /90minut/

15.3. Slávia Orlová „B“ – Inter Petrovice            0 : 4         /90minut/

(28.2. Slávia Orlová „A“ – IRP Český Těšín           9 : 0           /90minut/ )

POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ : 10  

POČET ODEHRANÝCH MINUT    :  900

 

znak

Podzimní část sezony 2014/2015 – rozpis zápasů

 

datum              zápas                                                      výsledek        /odehrané minuty/

  9.8. Slávia Orlová „B“ – OKD Doubrava              3 : 5

17.8. Fučík Orlová – Slávia Orlová „B“                  0 : 4       

23.8. Slávia Orlová „B“- FK Těrlicko                     2 : 2

27.8. Slovan Havířov – Slávia Orlová „B“              1 : 7          /22minut/ 

30.8. Slavoj Rychvald – Slávia Orlová „B“             0 : 0           

  6.9. Slávia Orlová „B“ – Slovan Záblatí               6 : 0               

10.9. Slávia Orlová „B“ – FK Bohumín „B“            1 : 3 

13.9.  Louky nad Olší – Slávia Orlová „B“             4 : 1               /90minut/  

20.9.  Slávia Orlová „B“ – FC Horní Bludovice       3 : 1

27.9. Albrechtice „B“-Slávia Orlová „B“                1 : 4              /90minut/               

 4.10. Slávia Orlová „B“ – Viktoria Bohumín         12 : 1           /90minut/               

12.10. Petrovice „B“ – Slávia Orlová „B“                : 3                

18.10. Slávia Orlová „B“ – Sokol Věřňovice           3 : 0

28.10. Slávia Orlová „B“ – Slavoj Petřvald             5 : 2              /15minut/                    

  1.11. Slávia Orlová „B“ – TJ HEPO Petřvald         2 : 6                  /7minut/ 

15.11. OKD Doubrava – Slávia Orlová „B“              2 : 1

17.11. Slávia Orlová „B“ – Baník Rychvald             3 : 1                    /90minut/

                                                 

 

POČET ODEHRANÝCH ZÁPASŮ :  7 

POČET ODEHRANÝCH MINUT    :  404