Přehled zranění v kariéře

PŘEHLED ZRANĚNÍ V DOSAVADNÍ KARIÉŘE:

SRPEN 2020 – na jednom z herním tréninků v Českém Těšíně jsem během zákroku špatně dopadl na levé koleno – natržený meniskus a poškozené postranní vazy

KVĚTEN 2020 – na gólmanském tréninku MFK Havířov jsem při zákroku utrpěl zranění prstu na pravé ruce (vykloubení a menší naštípnutí)

ČERVENEC 2018 – na soutěži o penaltového krále při jedné z chycených penalt zranění kolene na pravé noze, turnaj jsem navzdory zranění dochytal a s 26 chycenými penaltami jsem se stal druhým nejlepším gólmanem Moravskoslezského kraje v počtu chycených penalt …poté jsem i se zraněným kolenem odchytal další dva přípravné zápasy : v Jistebníku a v Krásném Poli …. zranění kolene však bylo natolik vážné že jsem na konci srpna kvůli přetrženému menisku a natrženému zkříženému vazu v koleni musel podstoupit OPERACI KOLENE ,TOTO ZRANĚNÍ BYLO MÝM NEJVÁŽNĚJŠÍM V KARIÉŘE!!!

ČERVEN 2018 – mimofotbalové zranění přišlo o necelý měsíc po nástupu do nové práce,kdy jsem během pracovní směny utrpěl zranění vřetenní kosti na ruce+ zánět okolních šlach,další týden jsem na ruce měl sádru

KVĚTEN 2018 – o cca měsíc později mi na tréninku tvrdě vystřelený míč  způsobil zranění prstu (lehké vykloubení a silné zhmoždění) na levé noze po které jsem byl nucen vynechat nadcházející dva zápasy (levá noha na týden zafixovaná v dlaze)

DUBEN 2018 – na tréninku při zákroku a pádu na zem  naražený  bok ,pánev a přitahovač zádového svalu…navzdory zranění jsem o dva dny později odchytal celý zápas v brance B týmu Polanky a pomohl k  prvnímu bodovému zisku na jaře

ŘÍJEN 2017 – tvrdá srážka se soupeřem při utkání v Ostravě- Svinově ,naražená a zhmožděná holeň na levé noze ….navzdory zranění jsem zápas ze sebezapřením dochytal až do konce

ZÁŘÍ 2016 – na předzápasovém tréninku v MFK Havířov jsem se při modelovém utkání s divizním dorostem při souboji o míč tvrdě srazil s dobíhajícím hráčem soupeře a naše vzájemná srážka mi způsobila zranění stehenního svalu na mé levé noze.

ČERVEN 2016 – při utkání se Smilovicemi mi vysoký centrovaný míč způsobil zranění prstu na ruce, i se zraněnou rukou jsem zápas dochytal a pak i se zraněním nastoupil do dalších dvou zápasů (proti Raškovicím a o 14 dní později i proti druholigové Opavě)  

LEDEN 2016 – během před-zápasového tréninku v divizním Valašském Meziříčí mně spoluhráč kopnul do ruky a způsobil zranění zápěstí na levé ruce, navzdory zranění ruky (naštípnuté zápěstí) jsem o den později nastoupil do utkání proti Ústí a čistým kontem pomohl k první výhře. 

LEDEN 2015 – na úvod letošní zimní přípravy na prvním tréninku mi tvrdě vystřelený míč při zákroku způsobil zranění kotníku na noze ( výron).

LEDEN 2014 – v zimě jsem měl v krátkém čase za sebou hned dvě zranění , nejdříve během prvního přípravného zápasu s Rychvaldem jsem si natáhl vazy v pravém rameni (s poraněným ramenem jsem pak odchytal zápasy s HEPEM Petřvald,Věřňovicemi a mezitím ještě dva tréninky v třetiligovém A týmu ) a o pár týdnů později jsem na tréninku s B týmem po střele zblízky do hlavy utrpěl středně těžký otřes mozku , navzdory obou úrazům jsem však v tréninku i v zápasech pokračoval dále.

ÚNOR 2013 – v prvním přípravném zápase v zimní přípravě jsem mezi tyčemi Starého Města nejdříve střídal Dominika Smolíka a původně měl dochytat celý zbytek utkání …….už po pouhých 8 minutách jsem ale musel také střídat po střetu s domácím hráčem Dobiášem který mi svým skluzem způsobil zranění pravého kolene , o týden později se ukázalo že mám v koleni natržený meniskus a naražené postranní kolenní vazy.  DRUHÉ NEJTĚŽŠÍ ZRANĚNÍ KARIÉRY

LEDEN 2012 – první trénink zimní přípravy v divizním Dolním Benešově pro mě skončil předčasně : při jednom ze zákroků jsem si poranil chrupavku v levém koleni a narazil v koleni kost (další cca 2 měsíce jsem musel na zraněném kolenu nosit speciální chránič).

SRPEN 2010 – První mistrovský zápas v brance Slavoje Petřvald proti béčku FK Bohumín, při zákroku náraz rukou do tyče a zranění zápěstí na pravé ruce (i přesto jsem nakonec zápas se sebezapřením dochytal až do konce). 

ŘÍJEN 2008 – angažmá v Horní Suché a jedno z nejhorších zranění : při tréninku mi tvrdě vystřelený míč při zákroku otočil nohu o 180 ° , o týden později rentgen v Ostravské nemocnici na Fifejdách odhalil silný výron + natržené vazy v kotníku (dva dny po diagnóze a 8 dní po osudném tréninku jsem navzdory zranění nastoupil mezi tyče v soutěžním zápase 1.A třídy proti Libhošti). TŘETÍ NEJTĚŽŠÍ ZRANĚNÍ  KARIÉRY

ČERVENEC 2007 – jeden z mých individuálních tréninků na kole v rámci individuální letní přípravy nedopadl úplně podle mých představ, v zatáčce jsem nezvládl smyk a po pádu z kola jsem utrpěl otřes mozku + tržné rány v obličeji a na hlavě (navzdory zranění jsem o necelých 24 hodin později absolvoval trénink s týmem Horní Bludovice).

LEDEN 2005 – během mého působení v klubu FK Těrlicko jsem v zimní přípravě utrpěl zranění lokte na pravé ruce ( zhmožděný loket + naražený kloub ) …. i s tímto zraněním jsem však jako gólmanská jednička odchytal celou zimní přípravu včetně zimního turnaje v Havířově.

DUBEN 2001 – Domácí mimo fotbalová nehoda a pořezaná levá ruka-podruhé šití (5 stehů).

KVĚTEN 1998 – srážka na tréninku se spoluhráčem mi způsobila tržnou ránu těsně nad okem po které jsem musel do Havířovské nemocnice na šití (cca 6 stehů).