Nejvydařenější zápasy kariéry

Přehled dosavadních nejvydařenejších utkání mé gólmanské kariéry

 

rok                     zápas

2019   TJ Řepiště – Sokol Krásné Pole  (1.B Třída)

druhý celý soutěžní zápas v brance „Krpole“ a vítězství 3 : 1 na hřišti Řepišt , nejtěžší zákrok na konci prvního poločasu zachránil poločasové vedení 2 : 1,druhý poločas jsme vyhráli 1 : 0  

2018  SK Polanka „B“ – Vítkovice Svinov (městský přebor Ostravy) 

– jarní odveta se stejným soupeřem a první jarní tři body za vítězství 2 : 1 , během utkání několik skvělých zákroků uchránilo čisté konto, jediný gól jsem dostal až v 87.minutě za stavu 2 : 0 (soupeř stačil snížit ale vítězství 2 : 1  jsme nakonec udrželi) .

2017  Vítkovice Svinov – SK Polanka „B“ (městský přebor Ostravy) 

Třetí start mezi tyčemi B týmu Polanky a první vychytaná nula proti soupeři který ještě pár měsíců zpět hrál o soutěž výše, díky řadě mých výborných zákroků bezbranková remíza 0 : 0, a z horké Svinovské půdy jsme si tak odvezli cenný bod

2016  Pražmo Raškovice – Gascontrol Havířov     (1.B Třída)

V posledním utkání sezony 2015/2016 jsem nastoupil ve 46.minutě za stavu 1:3,během druhého poločasu jsem několika výbornými zákroky a čistým kontem pomohl k otočení výsledku z 1:3 na konečných a vítězných 4:3 – druhý poločas výhra 3 : 0. 

2016   Gascontrol Havířov – Spartak Jablunkov  (1.B Třída)

– proti tehdy druhému nejlepšímu týmu krajské soutěže nakonec cenná remíza 3 : 3 kterou ve druhém poločase zachránily dva výborné zákroky (první udržel vedení 3 : 2 ,druhý v závěru utkání zachránil stav 3 : 3), o pár kol později proti Finstalu Lučina jsem celou řadou výborných zákroků stihl jen zabránit dvoucifernému debaklu

2015    FK Těrlicko – Slávia Orlová „B“   ( OP mužů )

– první jarní zápas na hřišti soupeře a vysoké vítězství  4 : 0 na půdě pátého týmu tabulky, během utkání několik výborných zákroků a řada chycených šancí soupeře zachránila první jarní čisté konto a výrazně pomohla ke druhé jarní výhře v řadě . 

2014  Slávia Orlová „B“ – Baník OKD Doubrava  ( Zimní turnaj )

– poslední zápas na zimní turnaji v Orlové, během utkání několik výborných zákroků,chycená penalta, dva chycené samostatné nájezdy a ve druhém poločase čisté konto : to vše pomohlo k vítěznému obratu z poločasových 1 : 3 na vítězných 4 : 3.

2013  Louky nad Olší – Slávia Orlová „B“      ( OP skupina A )

– můj první celý soutěžní zápas mezi tyčemi béčka Orlové : na půdě tehdy druhého nejlepšího týmu ligy výhra 4 : 1 která nám hodně pomohla k postupu do jarního Play off a soupeři navíc ukončila jeho domácí sérii neporazitelnosti,během zápasu výbornými zákroky chycené čtyři gólové šance soupeře.

2013  Slávia Orlová „B“ – Horní Suchá   ( generálka na „ligu“ )

poslední přípravné utkání proti soupeři hrající o soutěž výše, moje výborné zákroky a čtyři chycené šance udržely cennou poločasovou remízu 1 : 1 , svou přesnou rozehrávkou jsem se navíc podílel na našem vstřeleném gólu …… (po vydařeném poločase jsem přepustil místo druhému brankáři Ščerbovi,soupeř pak vstřelil tři góly a nakonec tedy zvítězil 4:1). 

2012   Allstars Ostrava Kryt Sládkovičovo ( Osmifinále BIG HOLIDAY CUPU )

– můj premiérový start na mezinárodním turnaji v Darkovicích a vítězné osmifinále proti soupeři ze Slovenska, mé výborné zákroky během normální hrací doby udržely stav 0 : 0 a vítězný penaltový rozstřel nás pak posunul do čtvrtfinále mezi posledních osm nejlepších týmu „střední Evropy“.

2012 Moravan Oldřišov – Lazio Suché Lazce ( zimní příprava KP )

– po čistém kontu v utkání s divizním Dolním Benešovem jsem ve svém druhém startu v brance Oldřišova vychytal druhou nulu proti tehdy nejlepšímu mužstvu Krajské soutěže, díky několika výborným zákrokům a druhému čistému kontu v řadě Moravan se mnou mezi tyčemi otočil zápas z poločasových 1:3 na vítězných 5:3 – druhý poločas výhra 4 : 0 .

2011 Věřňovice – Slavoj Petřvald ( OP mužů )

– o pouhé dvě kola později důležitá výhra v poměru 2 : 0 na půdě Věřňovic,díky sérii výborných zákroků jsem ve svém čtvrtém jarním zápase udržel první nulu.                                                                                                  

2011 ČSAD Havířov – Slavoj Petřvald ( OP mužů )

– na půdě druhého nejlepšího mužstva soutěže jsem výbornými zákroky dlouho držel stav 0:0 , nakonec i přes prohru 0 : 2 jsem patřil mezi nejlepší hráče zápasu ( podle názoru přítomných diváků jsem Petřvald zachránil minimálně od desítky a navázal jsem tak na vydařený výkon z předchozího utkání se Slavojem Rychvald).

2010 Slavoj Petřvald – Dolní Lutyně

– během podzimní části odveta se stejným soupeřem, nástup mezi tyčemi ve 46.minutě, chycené dvě gólové šance soupeře a vychytaná nula pomohla k výhře  1 : 0 

2010 Dolní Lutyně – Slavoj Petřvald ( letní příprava OP )

– můj první zápas mezi tyčemi Petřvaldu a výborný výkon proti mým někdejším spoluhráčům z Lutyně který navzdory prohře 1:3 zachránil Slavoj od daleko větší porážky.

2010 FK Bohumín „A“ – Dolní Lutyně ( zimní příprava 1.A Třídy )

-navzdory porážce 0:3 od účastníka KP jsem podle přítomných diváků patřil k nejlepším hráčům zápasu a několika výbornými zákroky jsem uchránil Lutyň od daleko většího debaklu.

2010 Dolní Lutyně – Loko Petrovice ( zimní příprava 1.A Třídy )

–  po  porážkách  od  Karviné  a  Orlové jsem vychytal premiérovou nulu  proti  účastníkovi  KP a  Lutyně  vyhrála 4 : 0. První čisté konto zachránil především chycený sólový nájezd z konce prvního poločasu.

2009 Tatra Příbor – SK Brušperk ( generálka na 1.A Třídu )

– moje premiéra a díky jistým machinacím také derniéra mezi tyčemi Brušperku pomohla týmu k výhře 6 : 2 na půdě tehdejšího sestupujícího mužstva z 1.A Třídy, v tomto utkání jsem díky celé řadě výborných zákroků udržel čisté konto a 20 minut před koncem za stavu 4 : 0 pro Brušperk jsem přepustil místo Michalu Mičíkovi.

2008 MFK Havířov „B“ – Horní Žukov     ( OP mužů ) 

– vysoká výhra béčka Havířovského MFK 6 : 1 ,v prvním poločase řada výborných zákroků uchránila čisté konto, jedinou branku jsem inkasoval až v cca 75.minutě za stavu 5:0 pro Havířov z penalty.

2007 Slavoj Rychvald – Horní Bludovice ( 1.B Třída mužů )

– můj první venkovní zápas v brance Horních Bludovic: vítězství 1 : 0 které výrazně dopomohlo k záchraně klubu v soutěži.

2006 Slovan Havířov – Slovan Orlová ( OP mužů )

– můj vůbec první soutěžní zápas mezi muži dopadl vítězně po výhře 4 : 0 s mým prvním čistým kontem přičemž jsem byl později v novinách označen jako nejlepší hráč zápasu.

2005 Kateřinice – FK Těrlicko „A“ ( Krajská soutěž dorostu )

– na půdě tehdy čtvrtého týmu tabulky důležitá a cenná výhra 3 : 1.

2005 Studénka – FK Těrlicko „A“ ( Krajská soutěž dorostu )

– navzdory řadě šancí domácích a i navzdory zranění mého kolene nakonec cenná remíza 1 : 1 ze Studenské škváry kterou zachránila řada skvělých zákroků především ve druhém poločase.

2005 MFK Karviná – FK Těrlicko „A“ ( zimní turnaj juniorů )

 – po dvou předchozích zápasech ve kterých jsem 2x po sobě vychytal nulu to byl třetí zápas na zimním turnaji v Havířově proti tehdejšímu účastníkovi dorostenecké divize který skončil sice porážkou 0 : 2 ale i přes prohru se mi zápas podařil poté co jsem soupeři výbornými zákroky chytil minimálně 5 gólů.

2004 Baník Rychvald – FK Těrlicko „B“ ( OP dorostu )

– o pár kol později důležité vítězství v poměru 2 : 1 na horké půdě Rychvaldského Baníku podpořena řadou výborných zákroků.

2004 SK Stonava – FK Těrlicko „B“ ( OP dorostu )

 – první venkovní utkání za rezervu Těrlicka na půdě tehdy druhého nejlepšího týmu soutěže – s čistým kontem které hodně pomohlo k bezbrankové remíze 0 : 0. , na začátku druhého poločasu zachránil čisté konto chycený sólový nájezd.

2004 FC Vítkovice „B“– NH Ostrava ( 2.liga dorostu )

– moje premiéra mezi tyčemi druholigových Vítkovic přinesla premiérovou vychytanou nulu.Během pobytu v brance chycený sólový nájezd a poté další výborný zákrok po střele zblízka.

2002 Baník Albrechtice – Slovan Havířov ( krajský přebor dorostu )

vítězství Slovanu Havířov 6 : 0,moje druhé čisté konto během zápasů v jarní části a k tomu dvě chycené penalty (o zápas dříve třetí chycená penalta v domácím utkání s Vítkovem).

2002 Lok.Petrovice – Slovan Havířov ( krajský přebor dorostu )

– remíza 1 : 1 na půdě jednoho z favoritů soutěže,jediný inkasovaný gól jsem dostal z penalty.

1998 Slovan Havířov – Český Těšín ( český pohár starších žáků )

– čisté konto a vítězství 2 : 0 nad soupeřem hrající v té době o dvě soutěže výše.

1995 Slávia Orlová – Baník Havířov ( OP přípravek )

– výhra 2:0 a moje první čisté konto na půdě silné Orlovské Slávie,krátce před koncem zápasu jsem za stavu 2 : 0 pro Baník přepustil místo druhému brankáři Bielikovi.