NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY KARIÉRY

DOSAVADNÍ NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY :

Individuální úspěchy:

 START V UTKÁNÍ MEZI LIGOVÝMI PROFESIONÁLY! + čisté konto v brance ČAFH proti tehdy DRUHOLIGOVÉ , aktuálně PRVOLIGOVÉ, SFC Opava

DRUHÝ NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ soutěže o penaltového krále Moravskoslezského kraje v Hukvaldech 2018 ( bilance 26 chycených penalt)

– Účastník brankářského kempu NA BAZALECH a brankářské tréninky pod vedením PAVLA SRNÍČKA

– tréninkové působení v B-týmu FC BANÍK OSTRAVA ( tehdejší účastník MSFL 3.ligy )

– tréninkové působení + odehraný zápas a čisté konto v brance FC VÍTKOVICE ( tehdejší účastník 2.ligy)

člen širšího kádru(pozice brankářské trojky) tehdy TŘETILIGOVÉ Slávie Orlové a (tréninkové) působení v tehdy TŘETILIGOVÉM  A-Týmu ( sezony 2013/2014 a jarní část sezony 2014/2015 ) + 2 odehrané zápasy v brance tehdy třetiligového A mužstva Slávie Orlové

– odehraný zápas a čisté konto v brance DIVIZNÍHO Valašského Meziříčí

– půlroční (tréninkové) působení v TŘETILIGOVÉM týmu FC Hlučín ( účastník MSFL 3 LIGY)

člen nejlepší jedenáctky Městského přeboru Ostrava sezony 2017/2018

 

– pozice jednoho z nejlepších brankářů KRAJSKÉ SOUTĚŽE (1.B Třídy) podle počtu zápasu bez inkasované branky v sezoně 2006/2007 ( 195 minut trvající neprůstřelnost v 1.B Třídě sk.C v sezoně 06/07)

TABULKA BRANKÁŘŮ V SEZÓNĚ 06/07

Brankář Mužstvo zápasy s nulou z celk.počtu z toho doma a venku
Bašanda Petr Smilovice 11 24 6 5
Drobec Vladimír H. Suchá 8 21 4 4
Fujak Josef Jablunkov 8 26 5 3
Pyszko Marian Nebory 6 26 4 2
Majer Daniel Sedliště 4 21 3 1
Chamráth Michal Sl. Rychvald 4 22 3 1
Bartoš Martin Věřňovice 4 23 3 1
Kuča Tomáš H. Bludovice 3 6 2 1
Kantor Jakub Nýdek 3 11 1 2
Kantor David Hrádek 3 13 2 1
Datko Miroslav Nýdek 3 14 2 1
Rozboj Jan D. Datyně 3 20 1 2
Ryšánek David H. Žukov 3 22 2 1
Jelen Břetislav Sl. Rychvald 2 4 1 1
Burgert David H. Bludovice 2 12 1 1
Ščerba Michal Sl. Orlová B 2 12 2 0
Sagan Pavel Oldřichovice 2 24 1 1
Rufer Václav Smilovice 1 2 1 0
Špička Filip H. Žukov 1 4 1 0
Michalík Pavel D. Datyně 1 6 0 1
Pav Jakub Hrádek 1 13 1 0
Žídek Vladimír Sedliště 0 1 0 0
Šupol Martin H. Suchá 0 1 0 0
Witásek René Sl. Orlová B 0 1 0 0
Čermák Roman Nýdek 0 1 0 0
Čopík Tomáš Věřňovice 0 1 0 0
Vasilko Jan H. Suchá 0 1 0 0
Dobřický Dalibor H. Bludovice 0 2 0 0
Harwot Patrik Věřňovice 0 2 0 0
Ernst Miroslav Oldřichovice 0 2 0 0
Boček Martin Sl. Orlová B 0 3 0 0
Bardoň Pavel H. Bludovice 0 3 0 0
Tomis Jakub Sedliště 0 4 0 0
Benedek Josef Sl. Orlová B 0 5 0 0
Noworyta Jiří Sl. Orlová B 0 5 0 0
– pozice jednoho z nejlepších brankářů jarní části sezony 2014/2015 v okresním přeboru podle počtu zápasu bez inkasované branky (220 minut trvající neprůstřelnost v okresním přeboru na jaře roku 2015 (sezona 2014/2015) ) ……5 vychytaných nul za jarní část sezony 14/15

Slavoj Petřvald – Slávia Orlová „B“               0 : 5

Sokol Věřňovice – Slávia Orlová „B“              0 : 3

FC Horní Bludovice – Slávia Orlová „B“       0 : 2

Slávia Orlová „B“ – Louky nad Olší                 2 : 0

FK Těrlicko  – Slávia Orlová „B“                        0 : 4

 

– ČTVRTFINALISTA mezinárodního turnaje BIG HOLIDAY CUP 2012

SEMIFINALISTA turnaje v Hlučíně v roce 2014

VÍTĚZ futsalového turnaje v Šenově v roce 2008

– půlroční (tréninkové) působení v tehdy ještě DIVIZNÍM! týmu FK BANÍK ALBRECHTICE

 

 

ve dvou zápasech za sebou 3x chycená penalta v sezoně 02/03 ( v dorostu Slovanu Havířov ve 3.dorostenecké lize )

 

 

Týmové úspěchy:

S týmem TJ Vendryně 1.místo na Slovenském turnaji Čierne cup 2013 , s týmem Slávia Orlová 1.místo na letním turnaji v Dolní Lutyni v roce 2015 s týmem Allstars Ostrava v konkurenci 50 mužstvech 7. místo na mezinárodním turnaji BIG HOLIDAY CUP v Darkovicích. S mužstvem Veterans Petřvald 2.místo na turnají v Petřvaldě v roce 2011, 3.místo Slovanu Havířov v Okresním přeboru v sezoně 2005/2006 COŽ JE DRUHÉ NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ TOHOTO KLUBU V HISTORII!,S týmem Slávia Orlová B pozice třetího nejlepšího týmu jarní části sezony 2014/2015,záchrana týmu FC Horní Bludovice v 1.B Třídě v sezoně 2006/2007 –10. místo Horních Bludovic v 1.B Třídě sk.CCOŽ JE NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ TOHOTO KLUBU V CELÉ JEHO HISTORII!!!!! ,S týmem FC Kaňovice 1.místo na turnaji ve futsale v Šenově v roce 2008,  s týmem Slovan Havířov 2.místo v krajské soutěži dorostu v sezoně 03/04. záchrana týmu SK Polanka „B“ v Ostravském přeboru v sezoně 2017/2018 

 

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2005/2006

Okresní přebor dospělých

 

Rk Tým Záp + 0 Skóre Body Prav
 1. H. Bludovice             26 21 1 4  74 :  28 64 ( 25)
 2. Sj Petřvald 26 19 3 4  59 :  31 60 ( 21)
 3. Slovan Havířov               26 16 3 7  57 :  27 51 ( 12)
 4. Sn Záblatí 26 16 3 7  62 :  38 51 ( 12)
 5. B. F. Orlová 26 14 2 10  56 :  48 44 (  5)
 6. Domaslavice 26 15 1 10  91 :  66 43 (  7)
 7. Louky 26 12 2 12  63 :  52 38 ( -1)
 8. I. Petrovice 26 12 2 12  57 :  48 38 ( -1)
 9. Doubrava 26 9 7 10  49 :  55 34 ( -5)
10. Bohumín B 26 7 6 13  38 :  58 27 (-12)
11. V. Bohumín 26 7 5 14  38 :  63 26 (-13)
12. B. Rychvald 26 6 5 15  40 :  64 23 (-16)
13. Těrlicko 26 4 2 20  23 :  65 14 (-25)
14. Sn Orlová 26 3 0 23  25 :  89 9 (-30)
  1. Domaslavicím byly z disciplinárních důvodů odečteny 3 body!

 

BIG HOLIDAY CUP 2012 (Darkovice)

Konečné pořadí turnaje 2012
01. AC Gamaspol Jeseník
02. Klimco Darkovice
03. Armostav Frýdek-Místek
04. Kluci z ulice
05. Rakeťáci z Vřesiny
06. Juve Příbor
07. Allstar Ostrava
08. Chchaři Ostrava
09. Břenek Radvanice
10. Kryt tým Sládkovičovo (SK)
11. Autodoprava Miketa Darkovice
12. Chlaston Villa Hať
13. Spartak Hlušek (SK)
14. Non drinkers Hlučín
15. Team Bánová Žilina (SK)
16. SMYP Hať
17. Dzielnica Opole (PL)
18. Sasiedzi Opole (PL)
19. Bastila Ilava (SK)
20. K Two Martin (SK)
21. Slavia Michálkovice
22. Do počtu Púchov (SK)
23. Fru Fru Vsetín
24. Ostravký Zábřeh
25. Bez szans Ruda Slaska (PL)
26. Static Ostrava
27. Qbański Luzik Štětín (PL)
28. Beňo Kopřivnice
29. Darkovičky
30. Krijkos Otrokovice
31. The Rebels Ostrava
32. MAR SK Martin (SK)
33. Maxim pneu Karviná
34. Traktor Plesná
35. Bukanýři Ostrava
36. Nový Dvor Sládkovičovo (SK)
37. STS Stará garda Darkovice
38. HeiroCup.pl Rzeszów (PL)
39. 12 stupňů Karviná
40. FC Socky Liberec
41. Dopočtu Púchov (SK)
42. Anži Machačkala Trenčín (SK)
43. Promil Zabrze (PL)
44. Milf Hunters Kru Gliwice (PL)
45. SK Myson Ostrava
46. Canis Ostrava
47. Toro Fifejdy
48. K2 Martin (SK)
49. Dream Team Ostrava