Největší fotbalové podrazy a vyjebávky

 

PŘEHLED NEJVĚTŠÍCH PODRAZŮ,MACHINACÍ,ZÁKULISNÍCH PRAKTIK A VYJEBÁVEK, KTERÉ MI  ZABRÁNILY DOSTAT SE DO VYŠŠÍCH SOUTĚŽÍ

v celkem sedmnácti různých klubech MS kraje se mnou bezdůvodně vyjebalo a poškodilo mě celkem 19 funkcionářů ( předsedů klubu, trenérů či sportovních manažerů ) v 90% případů navíc v mém tehdy nejlepším mladém věku od mých 20 let do 30 let tzn.od roku 2007 do roku 2016

VŠE JE POPSÁNO NA ZÁKLADĚ SKUTEČNÝCH A PRAVDIVÝCH UDÁLOSTÍ !!!!! …. NIC Z TOHO CO JE ZDE UVEDENO NENÍ VYMYŠLENÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!……………….

nemám důvod si jakkoli vymýšlet!! tohle všechno je PRAVDA,ČISTÁ PRAVDA A NIC NEŽ PRAVDA!!!!

Tato sekce budiž odpovědí na otázku proč jsem se nedostal do vyšších soutěží nebo proč jsem ve vyšších soutěžích nezůstal delší dobu.

 

———————————————————————————————————————————————————————————–

 

ROK 2020 : KLUB – FK ČESKÝ TĚŠÍN

Viník – PŘEDSEDA KLUBU PETR BAJTEK

Po zimní přípravě kterou jsem absolvoval v klubu Slávia Orlová (včetně soustředění a celkem pěti odehraných zápasech ) se mi začátkem března 2020 ozval s nabídkou na angažmá v Krajském přeboru klub FK Český Těšín ,já jsem nabídku přijal a v půlce března 2020 jsem se stal kmenovým hráčem Těšína .

Bohužel následná celosvětová karanténa kvůli pandemii COVID-19 způsobila zrušení jarní části sezony 19/20 ,navíc v půlce května přišlo vážné zranění ruky které mi zabránilo nastoupit alespoň do přípravných zápasů během jara.

V létě roku 2020 pak v klubu došlo k velkým změnám ve vedení a postu trenérů : novým předsedou klubu se stal pan Petr Bajtek a trenéra Luhového (odcházejícího do ligového Třince) nahradil Petr Joukl jehož asistentem se stal pan Jiří Klimsza.

Během letní přípravy jsem navzdory stále nezahojenému zranění ruky absolvoval s týmem celou letní přípravu ( JAKO JEDINÝ!!!!  z týmu jsem měl  100% tréninkovou i zápasovou docházku!! ) a poté nastoupil do dvou přípravných zápasů, hned v tom prvním zaznamenal Těšín jediné vítězství v celé letní přípravě (v Neborech výhra 3:1 , na následující zápas v Jablunkově se nás ale sešlo JEN OSM! Hráčů což způsobilo debakl  1:6 ).

Hned v prvním soutěžním utkání doma s Brušperkem byl první gólman Vladimír Pecha těsně před koncem zápasu po červené kartě vyloučen , dostal trest zákazu startu na 2 soutěžní zápasy a vypadalo to že na následující 2 utkání (v Datyních a doma s Fulnekem) dostanu REGULÉRNÍ! šanci já .

JENŽE VEDENÍ KLUBU V ČELE S PANEM BAJTKEM SI V TÝDNU PŘIVEDLO ZE STONAVY ,39 – LETÉHO BRANKÁŘE RADKA SZAROWSKÉHO, KTERÝ JAKO NOVÁ GÓLMANSKÁ JEDNIČKA ODCHYTAL NEJEN OBA ZÁPASY ALE I TŘETÍ V OLDŘIŠOVĚ ,

NAVÍC SE PŘED ZÁPASEM V DATYNÍCH NAJEDNOU NEČEKANĚ DO TÝMU VRÁTIL A ZAPOJIL  I SYN VEDOUCÍHO MUŽSTVA A MASÉRA – DANIEL  KUBALÍK A V TÝMU JSME TAK NAJEDNOU BYLI HNED 4 GÓLMANI SZAROWSKI, PECHA,KUBALÍK A JÁ  (V Těšíně do té doby  věc  nevídaná).

NA KONCI SRPNA PO DOMÁCÍ PORÁŽCE OD FULNEKU 1:2 PAK PRO MĚ PŘIŠEL OBROVSKÝ ŠOK !!! :

VEDENÍ KLUBU S PANEM BAJTKEM V ČELE SE TOTIŽ ROZHODLO MĚ NAPROSTO BEZDŮVODNĚ!!!!! Z KLUBU VYŘADIT A  PO ODCHODU SZAROWSKÉHO ZPĚT DO STONAVY DOSADIT NA UVOLNĚNÉ MÍSTO DVOJKY PRÁVĚ SYNA VEDOUCÍHO MUŽSTVA – DANIELA KUBALÍKA.!! (viz důkaz ve screenu níže)

(JEHO OTEC PAN KUBALÍK STARŠÍ O MĚ V KLUBU ZAČAL ROZŠIŘOVAT ZCELA LŽIVÉ REFERENCE ŽE PRÝ NABÁDÁM A ÚDAJNĚ PODPLÁCÍM KOLEGY GÓLMANY ABY NECHODILI NA TRÉNINKY ANI NA ZÁPASY ČI PREJ PŘEDSTÍRALI ZRANĚNÍ – COŽ BYLA SAMOZŘEJMĚ LEŽ JAKO PRASE !!!!!!!!!! ………..….PŘESTO TO PANU BAJTKOVI POSLOUŽILO  JAKO SKVĚLÁ ZÁMINKA A DŮVOD SE MĚ ZBAVIT).

V KLUBU MI NA KONCI SPRNA POSLÉZE NEBYLO UMOŽNĚNO UŽ ANI TRÉNOVAT (AČKOLI JSEM BYL STÁLE KMENOVÝM HRÁČEM TĚŠÍNA) COŽ AUTOMATICKY ZNAMENALO DEFINITIVNÍ  KONEC MÉHO PŮSOBENÍ V KLUBU FK ČESKÝ TĚŠÍN.

 

KARMA JE ZDARMA : zatímco se mnou na soupisce Těšín získal ze 3 zápasů 3 body, tak po mém konci v dalších 7 zápasech 6x prohrál ,,získal pouhý 1 bod, po 10 podzimních kolech obsadil předposlední 15.místo a od možného sestupu do 1.A Třidy ho zachránilo pouze nedohrání soutěže kvůli 2 vlně COVID – 19.

 

 

______________________________________________________________________________________________

ROK 2019 : KLUB – SOKOL KRÁSNÉ POLE

VINÍK : TRENÉR TÝMU PAVEL VÁLEK

Po půlroční přestávce od fotbalu zaviněné zraněním kolene a následné operaci jsem v lednu roku 2019 přišel do klubu tehdejšího nováčka 1.B Třídy sk.B – klubu Sokolu Krásné Pole které jakožto hlavní trenér vedl pan Pavel Válek (který mi několikrát volal už během podzimu 2018 zda bych nepřišel jako potencionální náhrada za stávající jedničku,v té době době jsem byl ještě stále hráčem Polanky a zotavoval jsem se po srpnové operaci nohy).

Během zimní přípravy 2019 jsem nastoupil do všech šesti přípravných zápasů a na jaře z pozice dvojky trpělivě čekal na příležitost , tréninky v týdnu jsem mnohdy odchytal sám jelikož první gólman např. 3 týdny na tréninku nebyl vůbec a chodil jen na zápasy (Hned v prvním domácím zápase jara jsem odchytal celý zápas a pomohl týmu k prvnímu domácímu bodu za remízu 2:2 s Haťí po kterém jsem byl trenérem i spoluhráči pochválen za kvalitní výkon).

Na konci jarní části sezony,v době kdy už byla záchrana v soutěži 4 kola před koncem jistá,pan trenér Válek na předzápasovém tréninku před zápasem s Klimkovicemi oznámil že v posledních 4 zápasech se s kolegou Michalem Chodurou vystřídáme  systémem “2:2” (dva celé zápasy on, poslední dva CELÉ! zápasy já).

V posledních dvou kolech jsme zajížděli do Řepišť a o týden později poslední utkání jsme měli doma Kozmice, v Řepištích pan Válek své slovo splnil a utkání jsem skutečně odchytal celé, při výhře 3:1 mě nikdo z hráčů soupeře nepřekonal  !!!!!   a gól jsem inkasoval jen od vlastního spoluhráče (viz screen ze zápisu o utkání)

…..Navzdory výbornému výkonu s Řepišť jsem byl však v posledním utkání sezony nepochopitelně a bezdůvodně odstaven na lavičku a do brany jsem šel až na druhý poločas v nejhorší možné době kdy už všichni ostatní spoluhráči byli fyzicky unaveni čehož fyzicky lepší a ve druhém poločase rozjetý soupeř využil a druhý poločas nás porazil hladce 4:0.

V letní přípravě jsem nastoupil do třech přípravných zápasů (ve druhém utkání ve Vřesině u Opavy jsem udržel čisté konto a v generálce na soutěž jsem v Dobroslavicích inkasoval až v 91.minutě z penalty)

a při prvním domácím podzimním zápase  se Šilheřovicemi si mě před utkáním zavolal trenér i s asistentem a slíbili mi že cituji:

“máš dnes 90 minut aby ses ukázal, a pokud s tebou v brance dnes zvítězíme a pomůžeš nám ke třem bodům, pak budeš jako jednička pokračovat i v dalších zápasech, je to nyní jen na tobě,tak se snaž”.

Zápas se Šilheřovicemi (které patřily k nejlepším týmům soutěže a hráli špici tabulky) jsme nakonec zvládli a i díky několika mým výborným zákrokům jsme vyhráli jednobrankovým rozdílem (ve druhé půli jsem nejdříve chytil zázračně jistý gól, z protiútoku jsme za minutu snížili a následně celý zápas otočili ke konečné výhře – můj zázračný zákrok tak mančaft “nastartoval” k vítěznému obratu a prvním podzimním třem bodům na domácím hřišti) ,

čím se mi tedy podařilo splnit trenérovu podmínku a očekával jsem tedy že jako jednička budu pokračovat i v následujícím zápase.

Bohužel v Dalším utkání v Darkovicích i ve všech ostatních zápasech jsem byl znovu NAPROSTO BEZDŮVODNĚ A NEPOCHOPITELNĚ odstaven na lavičku kromě pár minut ka konci dvou (již rozhodnutých ) zápasů už jsem se do branky vůbec nedostal (na podzimní zápas do Řepišť jsem ani nejel protože jsem nebyl ani vůbec na soupisce)

Na můj dotaz proč nebyl splněn slib který jsem dostal před zápasem se Šilheřovicemi poté trenér podrážděně opakovaně odpověděl “JÁ O ŽÁDNÉM TAKOVÉM SLIBU NIC NEVÍM ! TAK MĚ NESER ! ” .

Přes jednoho hráče jsem se nakonec během podzimu dozvěděl tvrdou pravdu : trenér upřednostňoval kolegu jako jedničku pouze na základě vlastní osobní známosti (sám si ho přivedl do týmu a první gólman je tzv. “jeho kůň”),

Z těchto MIMOFOTBALOVÝCH! důvodů jsem byl tak v celém kalendářním roce 2019 nucen jen vysedávat na lavičce a po skončení podzimní části jsem klub na vlastní žádost dobrovolně opustil.  

_______________________________________________________________________________________________

LÉTO 2018 : KLUB – FK SK POLANKA

                                          VINÍK : PŘEDSEDA KLUBU RADOVAN ŘEHULKA

V sezoně 2017/2018 jsem přišel do klubu FK SK Polanka hrající v té době Moravskoslezský Krajský přebor kde na pozici hrajícího trenéra,sportovního manažera a současně i předsedy klubu dodnes působí pan Radovan Řehulka.

Během podzimu jsem plnil roli jednoho z náhradních gólmanů pro A tým a současně jsem jako hráč A týmu chodil celkem pravidelně chytat za B mužstvo ve kterém se mi celou sezonu celkem dařilo a ze všech gólmanů jsem odchytal za B tým celkově nejvíce zápasů.

V květnu roku 2018 jsem byl panem Řehulkou překvapivě! nominován jako jednička na mistrovský zápas A týmu v KP proti týmu FC Bílovec (nyní hrající divizi F) který bohužel skončil třígólovou prohrou.

O pár dní později jsem se dozvěděl že zápas pan Řehulka tzv. úmyslně prodal aby tím pomohl soupeři který tou dobou nutně potřeboval 3 body!!  což byl důvod toho proč místo sebe poslal do branky mně , navíc v poločasové přestávce (první poločas skončil remízou což soupeři stačit nemohlo ) před druhým poločasem dal příkaz ostatním hráčům aby schválně nechali soupeře chodit sami na branku a aby tak soupeř vstřelil góly – tolik potřebné k získání třech bodů do tabulky (viz důkaz ve screenu ).

Po skončení sezony pro mně přišel šok! : začátkem července mi pan Řehulka zavolal a oznámil že mně z A týmu Polanky vyřazuje a nebude už tedy možné moje zapojení do letní přípravy áčka, na můj dotaz “proč?” odpověděl že prý hráči si nepřejí abych s nimi nadále byl v kabině COŽ ALE BYLA LEŽ JAKO PRASE”!!!!!  protože nikdo z hráčů o ničem nevěděl a samotní hráči byli sami překvapeni proč už s nimi nadále nebudu pokračovat od další sezony (viz důkazy v podobě konverzací se dvěma hráči A týmu níže)

Pan Řehulka mi nabídl už pouze působení v B týmu což jsem vzhledem k velké vzdálenosti (tam a zpět cca 50 km) nakonec odmítl.

 

KARMA JE ZDARMA : Polanka po postupu do divize v sezoně 2019/2020 nakonec obsadila v soutěži předposlední 15.místo a od možného sestupu ji zachránilo pouze nedohrání soutěže kvůli 2 vlně COVID – 19.

_______________________________________________________________________________________________

 

LÉTO 2016 : KLUB – FK NOVÝ JIČÍN

VINÍK : SPORTOVNÍ MANAŽER ALOIS HOLUB

Krátce po mém startu mezi ligovými profesionály mi v červenci roku 2016 zavolal sportovní manažer divizního Nového Jičína pan Alois Holub a řekl že při odchodu stávající dvojky na vysokou školu do Brna by mi mohl nabídnout místo dvojky v divizním kádru Nového Jičína , tehdejší trenér totiž mezitím vyslovil přání mě přivést a angažovat mě do týmu k tehdejší jedničce Filipu Klepkovi.

Druhý gólman pak v září skutečně na školu do  Brna odešel a místo druhého brankáře se tedy pro mě tedy opravdu uvolnilo ,jenže v ten okamžik manažer pan Holub najednou “otočil” a stávajícímu trenérovi týmu doslova ZAKÁZAL! moje zapojení do tréninků (včetně případného angažmá) a tím mi prakticky sebral šanci na divizní angažmá v Novém Jičíně.

V lednu 2012 mi pan Holub nejdřív sám zařídil místo v Jičíně v zimní přípravě,ale udělal to bez vědomí a bez souhlasu tehdejších trenérů a výsledkem bylo že se nás v zimní přípravě sešlo najednou PĚT brankářů , trenéři mi tak po pár trénincích museli oznámit že místo pro mě v týmu nemají

_____________________________________________________________________________________________

 

LÉTO 2016 : KLUB – FC VRATIMOV

VINÍK TRENÉR JIŘÍ HOŘÍNEK

Hořin

V červenci 2016 jsem se zapojil do přípravy účastníka 1.A Třídy týmu FC Vratimov,kde mi bylo trenérem Hořínkem oznámeno že je v A týmu pouze jeden gólman (můj někdejší parťák z Dolní Lutyně David Kubala) a že by tedy bylo místo dvojky volné.

Ve středu 20.7. jsem se tedy připojil k týmu a absolvoval středeční a poté i páteční předzápasový trénink …po něm však pro mně přišlo velmi nepříjemné překvapení : po pátečním tréninku jsem vyšel z kabiny a trenér Hořínek mi oznámil že prý vedení klubu údajně bez jeho vědomí přivedlo na post druhého gólmana nějaké mladého gólmana z Vítkovic ……o týden později jsem však přes jistého hráče Vratimova zjistil že šlo o NAPROSTOU LEŽ a že žádný gólman z Vítkovic do týmu vůbec nepřišel !!!!

aniž bych tedy dostal nějakou příležitost alespon v v jednom přípravném utkání tak mi mé naděje na působení v klubu okamžitě vyhasly (šance v nadcházejícím přípravném utkání proti SK Šenov jsem se tedy bohužel nedočkal).

KARMA JE ZDARMA : Vratimov v sezoně 2017/2018 spadl z KP do 1.A Třídy,v současnosti hraje divizi

____________________________________________________________________________________________

PODZIM 2015 A LÉTO 2016 : KLUB – FK SLÁVIA ORLOVÁ

VINÍK : ŠÉFTRENÉR A SPORTOVNÍ MANAŽER JIŘÍ JURČÍK

jurčík

Po vydařené jarní části sezony kdy jsem jako jednička v B týmu Slávie Orlové pomohl mančaftu k pozici celkově třetího nejlepšího týmu jara jsem se v Červenci roku 2015 zapojil do letní přípravy mého tehdy ještě kmenového klubu Slávie Orlové

K mému překvapení  jsem nejdříve zjistil  že byl zcela bezdůvodně úspěšný B tým zničehonic zrušen a tak mi nezbylo než se porvat o šanci v A týmu které se po sestupu z 3.ligy přihlásilo do Krajského přeboru

Během letní přípravy jsem nastoupil celkem do 4 z celkových 5 zápasů a dostal pouze jeden jediný gól (ve zbývajících zápasech jsem vždy udržel čisté konto) , i přesto mi necelý týden před startem soutěže bylo tehdejším trenérem Kročilem oznámeno že pro mě v týmu není místo (trenér  mně tedy nejdříve celou přípravu držel v naději a pak mi pozdě oznámil že se mnou nepočítá čímž mi prakticky zabránil v nalezení nového klubu – týden před startem soutěže totiž byly soupisky ostatních klubů dávno uzavřené).

Když jsem si pak z vlastní iniciativy našel na podzimní tréninkové působení třetiligový FC Hlučín tak jsem měl v Orlové další problém : Poté co jsem v září (v rámci svého volna ) přijel normálně na trénink do Orlové TAK JSEM BYL NEMILOSRDNĚ DOSLOVA VYHOZEN I VĚCMI Z KABINY A ZASYPÁN SPRCHOU VULGÁRNÍCH URÁŽEK A NADÁVEK ZE STRANY SPORTOVNÍHO MANAŽERA A ŠÉFTRENÉRA KLUBU PANA JIŘÍHO JURČÍKA

Slávii Orlovou jsem pak byl bez mého vědomí poslán na hostování do jiného Orlovského klubu (Baník-Fučík) s příslibem pravidelného hraní a nabrání herní praxe….PRAVDA VŠAK BYLA OPAČNÁ – VE FUČÍKU JSEM NEMĚL ŠANCI SE DOSTAT MEZI TYČE A KROMĚ JEDNOHO ZÁSKOKU JSEM BYL NUCEN STRÁVIT ZÁPASY NA LAVIČCE (teprve později jsem se dozvěděl že Slávia za každý můj start požadovala po Fučíku nemalou finanční kompenzaci) .

Na jaře jsem si opět jen díky vlastní iniciativě našel hostování v Havířově ,jaro jsem stabilně odchytal v B třídě jako jednička a po skončení hostování jsem byl opět hráčem Slávie Orlové.

Tam mi nejdříve bylo oznámeno že mám hledat jiný klub že prý Orlová má dva stabilní gólmany ……o pouhé 3 dny později však naopak vedení klubu mně samo kontaktovalo že prý je nutné abych se do přípravy zapojil a nastoupil do prvního přípravného utkání ve Frenštátě.Kvůli pátečnímu předzápasovému tréninku a sobotnímu utkání jsem si tak na poslední chvíli musel v práci zařídit dovolenou což mi v zaměstnání  udělalo další dost velké problémy

Druhý den  jsem se tedy dodatečně zapojil do letní přípravy a v sobotu nastoupil ve druhém poločase do utkání proti rozjetému Frenštátu proti  kterému Orlová s řadou dorostenců v sestavě neměla prakticky žádnou šanci …konečné skóre 0:7 bylo více než výstižné.

Po tomto utkání přišel pro mě další šok : PAN JURČÍK MNĚ OBVINIL  Z TOHO ŽE JSEM PORÁŽKU ZAVINIL JÁ („brankář který dostane 5 branek z 5 střel“ …COŽ BYLA LEŽ PROTOŽE I PŘES 5 INKASOVANÝCH BRANEK NA KTERÝCH JSEM NEMĚL ŽÁDNOU VINU JSEM JEŠTĚ DALŠÍ 2 GÓLY CHYTIL) A NAVÍC JSEM ZCELA KŘIVĚ OBVINĚN Z POMLOUVÁNÍ A OČERŇOVÁNÍ HRÁČŮ A KLUBU – COŽ BYLA OPĚT LEŽ JAKO PRASE !!!!…..A 24 HODIN PO ZÁPASE MI BYLO ZNEMOŽNĚNO V KLUBU POKRAČOVAT VČETNĚ ZÁKAZU VSTUPU …..NAVÍC O MNĚ PAN JURČÍK VYDAL JAKÉSI TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ VE KTERÉM MNĚ TAK HRUBĚ OČERNIL ŽE POSLÉZE OSTATNÍ KLUBY V OKOLÍ ZTRATILI ZÁJEM O MÉ ANGAŽOVÁNÍ

KARMA JE ZDARMA : Kdysi divizní (a svého času i třetiligová) Slávia Orlová v sezoně 17/18 skončila v KP předposlední a spadla až do 1.A Třídy ,nyní hraje Krajský Přebor (KP)

____________________________________________________________________________________________

LÉTO 2013 : KLUB – TJ VENDRYNĚ

VINÍK TRENÉR ZDENĚK ČERNEK

Po prakticky bezdůvodném konci v Kravařích jsem něco podobného zažil o pár dní později v týmu nováčka KP TJ Vendryně.

Po telefonu jsem se dozvěděl od trenéra Vendryně že je ochoten mi poskytnout příležitost v přípravě a v nejbližším víkendu jsem dostal i povolení účastnit se přípravných zápasů v rámci letního turnaje na Slovensku.

Bohužel v obou turnajových zápasech jsem byl nucen jen sedět mezi náhradníky na střídačce a mezi tyče jsem se vůbec nedostal ale to nejhorší mělo bohužel teprve přijít

24 hodin po turnaji jsem se ve Vendryni účastnil tréninkové jednotky a po ní si mně trenér vzal stranou a oznámil mi že mně NAJEDNOU V TÝMU NECHCE ŽE SI MÉ ANGAŽOVÁNÍ NAJEDNOU ROZMYSLEL A ŽE PRÝ NEMÁ SMYSL ABYCH NADÁLE DO VENDRYNĚ JEZDIL

Aniž bych tedy dostal jakoukoliv šanci tak jsem byl z tohoto bezdůvodně vyhozen ( přitom mi bylo předtím oznámeno že klub brankáře určitě shánět bude jelikož dvojka týmu se v 39 letech chystá do “sportovního důchodu”)

KARMA JE ZDARMA : Vendryně nakonec spadla z KP až do 1.B Třídy sk.C (o 2 soutěže níže) kterou hrají dodnes

_____________________________________________________________________________________________

LÉTO 2013 : KLUB – SK KRAVAŘE

VINIK TRENÉR JIŘÍ SWIECH 

swiech

V červenci 2013 jsem měl možnost absolvovat trénink v klubu SK Kravaře které po sestupu z divize budou hrát Krajský přebor

Na tréninku jsem byl jako brankář jediný a trenér mi před ostatními hráči oznámil že určitě brankáře shánět bude , protože je jeden zraněný a druhý má v plánu skončit.

Po tréninku MI TRENÉREM BYLO SLÍBENO ŽE DALŠÍ DEN DOSTANU PŘÍLEŽITOST V PŘÍPRAVNÉM ZÁPASE S ÚČASTNÍKEM 3.LIGY MIKULOVICEMI A PODLE JEHO SLOV JSEM MĚL ODCHYTAT MINIMÁLNĚ POLOVINU UTKÁNÍ

PŘESNĚ SEDM MINUT PO DEVATENÁCTÉ HODINĚ JSEM SEDĚL V AUTOBUSE A JEL DOMŮ KDYŽ MI NÁHLE ZAZVONIL MOBIL, NA DRUHÉM KONCI SE OZVAL TRENÉR SWIECH A OZNÁMIL MI ŽE NAJEDNOU SI VŠE ROZMYSLEL ŽE PO KONZULTACI S PŘEDSEDOU KLUBU SE ROZHODLI ŽE UŽ NEBUDU MOCT POKRAČOVAT V PŘÍPRAVĚ A ŽE ANI NEMÁM JEZDIT NA ZÁPAS, ZKRÁTKA ŽE JSEM V KRAVAŘÍCH SKONČIL

KARMA JE ZDARMA : UTKÁNÍ S MIKULOVICEMI NAKONEC KRAVAŘE PROHRÁLI 0:2,po nějaké době pak spadli z KP do 1.A Třídy ,aktuálně hrají KP

______________________________________________________________________________________________

PODZIM 2012 : KLUB – Durman Staré Město

VINIK TRENÉR LIBOR BARAN

baran

V létě roku 2012 jsem přišel na hostování do klubu TJ Durman Staré Město do 1.A Třídy , v prvním utkání proti Fryčovicím jsem chytil penaltu a ve druhém utkání s Dobraticemi jsem udržel čisté konto a pomohl sem tak k výhře v posledním přípravném zápase.

V úvodních 4 kolech podzimní části jsem byl dvojka za Janem Balkem a poté co Balko vyhořel ve Staré Bělé (porážka 2:6) mi tehdejší trenér pan Libor Baran slíbil hned po utkání ještě v areálu hřiště že v dalším zápase už jako jednička dostanu šanci já a že proti Raškovicím budu konečně chytat.

Jenže v týdnu se na tréninku zničehonic objevil Dominik Smolík kterého vedení stáhlo z hostování z Frýdku Místku a trenér Baran mi po předzápasovém tréninku oznámil že “smoldu” zná ze společných působení ve staráku a že díky vzájemné osobní známosti bude jedničkou tedy on, Balko zůstal dvojkou a já byl prakticky bezdůvodně na celý zbytek podzimu odstaven úplně až na post trojky !!!!  

Na jaře po odchodu Balka do Lučiny jsem byl nucen sedět na lavičce a Staré Město nakonec skončilo předposlední a spadlo o soutěž níže (karma je zdarma), v současnosti hraje klub 1.A Třídu

_____________________________________________________________________________________________

ZIMA 2012 : KLUB – SK Moravan Oldřišov

Viníci – vedení klubu + trenér Jaroslav Samson

samson

Zimu 2012 jsem nejdříve začal v divizi a pak jsem odchytal dvě utkání v týmu účastníka MSKP Moravanu Oldřišov

V obou utkáních jsem udržel čisté konto a tým SE MNOU V BRANCE!!!!! oba zápasy vyhrál přičemž ve druhém případě se mnou mezi tyčemi v utkání s tehdy prvním týmem krajské soutěže otočil zápas z 1:3 na vítězných 5:3 , přesto mi nebylo umožněno v týmu pokračovat

Nejdříve mi přišla zpráva od člena vedení klubu pana Boruckého který mi ve zprávě oznámil že mi klub v žádném případě nehodlá proplácet jízdné do Oldřišova a zpět ( jen pro informaci jedna cesta vlakem tam a zpět mně stála DENNĚ 140 kč ) a vzápětí mi o pár dní později po telefonu trenér Samson sdělil že prý údajně můj kmenový klub Slavoj Petřvald mně na hostování pustit odmítl a že prý přestup si nemůžou dovolit …. O NĚJAKOU DOBU POZDĚJI JSEM ALE ZJISTIL ŽE TO BYLA PRACHSPROSTÁ LEŽ, PROTOŽE PETŘVALD BYL OCHOTEN MNĚ PUSTIT JAK NA HOSTOVÁNÍ TAK I NA PŘESTUP.

KARMA JE ZDARMA : zatímco se mnou mezi tyčemi se mužstvu herně i výsledkově dařilo ( dvě výhry po sobě se dvěma nulami za sebou + skalp soupeře z DIVIZE ) tak po mém konci začal Moravan najednou dostávat debakly ( jen pro příklad 0:6 v Petřkovicích a 0:6 s Českým Těšínem ) a nakonec v sezoně 2011/2012 spadl do 1.A Třídy, nyní hraje opět KP

_______________________________________________________________________________________

LÉTO 2011 : KLUB SK ŠENOV

VINÍK TRENÉR ALEXANDR MINICH

minich

Po vyjebávce od Realu Lískovec jsem v krátké době zažil podobný podraz i v klubu tehdejšího účastníka 1.A Třídy SK Šenov.

Zde jsem se za souhlasu trenéra Minicha připojil k týmu do letní přípravy poté co klub po odchodu Ondřeje Jurase hledal k Honzovi Jančovi druhého brankáře a absolvoval v něm pouhé tři tréninky

,po třetím (pátečním předzápasovém) tréninku mi však trenér Minich oznámil že má již týden domluveného jiného brankáře (Marka Tvardíka ze Stonavy) ikdyž mi pár dní předem naopak tvrdil že nikdo jiný zatím přijít nemá a žádný jiný brankář domluvený není !!!!!!!

z toho důvodu jsem v Šenově skončil aniž bych dostal nějakou šanci alespon v jediném přípravném utkání

KARMA JE ZDARMA : SK Šenov v sezoně 2019/2020 v KP dostal několik debaklů (např.1:7 ve Fulneku, v Petrovicích 0:10 a posléze 0:10 i s Krnovem), během podzimní části sezony se nakonec A tým ze soutěže odhlásil a klub po stránce mužů skončil úplně (B tým skončil v létě 2019, A tým o pouhé 3 měsíce později). v současnosti hraje Šenov nejnižší městský přebor Ostravy

_____________________________________________________________________________________________

LÉTO 2011 : KLUB  REAL LÍSKOVEC

VINÍK TEHDEJŠÍ HRAJÍCÍ TRENÉR MARTIN ŠRÁMEK

šrámek

Poté co jsem jarní část sezony odchytal jako gólmanská jednička v Petřvaldě jsem byl osloven odcházejícím gólmanem Lískovce že v Realu končí oba brankáři, jestli bych měl zájem o min přípravu v tomto klubu.

Po telefonické domluvě s tehdejším hrajícím trenérem Martinem Šrámkem jsem přijel na stadion Realu na exhibiční utkání a těsně před začátkem zápasu si mně trenér Šrámek odvedl do kabiny a slíbil mi že se mnou počítá do začátku přípravy a že dostanu příležitost i v přípravných zápasech.

O 5 dní později ve městě mi najednou zvoní telefon ,na druhém konci se ozval trenér Šrámek a oznámil mi že naše dohoda se ruší protože si po osobní známosti bere do mužstva gólmana z Dolního Benešova Pavla Rohela a že pro mně už není v týmu místo.

Z těchto důvodů mi naděje na angažmá v divizním Lískovci vyhasly ještě dříve než jsem se mohl zapojit do tréninků

KARMA JE ZDARMA : Real Lískovec nakonec kvůli finančním problémům spadl z divize až do okresního přeboru ( tedy o 4 úrovně níže),v současnosti hraje 1.B Třídu

______________________________________________________________________________________________

ZIMA 2011 : KLUB DEPOS HORNÍ SUCHÁ

VINÍK : PREZIDENT KLUBU IVAN MARINI

marini

O vánočních svátcích jsem byl kontaktován jistým hráčem z Horní Suché zda-li bych nechtěl zkusit od zimy štěstí v jejich mužstvu, já jsem tuto lukrativní nabídku přijal a tak jsem se v úterý 11.1.2011 na prvním tréninku pod umělým osvětlením v Albrechticích zapojil do tréninkového procesu A-mužstva.

Ještě před začátkem prvního přípravného zápasu proti Heřmanicím jsem byl pod nátlakem donucen ukončit své působení v týmu Depos Horní Suchá. Důvodem tohoto konce byla bezdůvodná osobní averze prezidenta tohoto klubu pana Ivana Mariniho který mi provedl úplně stejnou věc kterou jsem zažil v MFK Havířov díky intrikám a podrazům pana Pristáše.

Již před čtvrtečním tréninkem si mne prezident klubu odchytil v okamžiku kdy jsem spolu s ostaními hráči vycházel z kabiny a připravoval se na tréninkovou jednotku a udělal mi dost nepříjemnou scénu která měla pokračování i v sobotu,VE ČTVRTEK PŘED TRÉNINKEM MI OD MARINIHO BYLO ŘEŘENO CITUJI : „KURVA,JÁ TĚ KLIDNĚ VYHODÍM I Z TRENÉRAMA“

 abych to tedy zkrátil – STEJNĚ JAKO V ZIMĚ 2010 V HAVÍŘOVĚ ( KDE SE O MŮJ KONEC V TEHDY KMENOVÉM TÝMU POSTARAL PAN PRISTÁŠ ) MI AROGANCE,ZAUJATOST, PODRAZY A MACHINACE ŠÉFA KLUBU UKRADLY MOŽNOST DOSTAT ŠANCI A PŘEDVÉST SVÉ KVALITY …SMUTNÉ JE NA TOM TO ŽE JSEM PRAKTICKY ŽÁDNOU ŠANCI ANI NEDOSTAL,TAKŽE JE NAD SLUNCE JASNÉ ŽE TO NENÍ A NIKDY NEBYLO Z VÝKONNOSTNÍCH DŮVODŮ.

KARMA JE ZDARMA : Horní Suchá nakonec spadla o soutěž níže do 1.B Třídy,v současnosti hraje 1.A Třídu.

 

______________________________________________________________________________________________

PODZIM 2010 : KLUB SLAVOJ PETŘVALD

VINÍK : TEHDEJŠÍ TRENÉR TOMÁŠ SEIDLER

V létě 2010 jsem byl kvůli intrikám a machinacím tehdejšího prezidenta MFK Havířova Pristáše nucen přestoupit do Slavoje Petřvald kde tehdy trénoval Tomáš Seidler

Tento “rádoby-trenér” mně však po pouhém jednom soutěžním zápase s Bohumínem po celý zbytek podzimní části sezony z branky odstavil ( i když jsem v tom utkáním nijak vážně nechyboval .. přesto mně nechal v pohárovém zápase chytat už jen poločas ) a navíc mně po celou dobu “častoval” různými posměšky, řval po mně a vrcholem všeho byl jeden zářijový trénink ( už v době kdy jsem současně s Petřvaldem dojížděl na tréninky do klubu SK Čeladná ) kdy se mi doslova posmíval a vysmíval do obličeje a mj. použil i větu “ty kdybys hrál tenis tak každý míček necháš spadnout pro jistotu 2x”

Poslední kapkou pak byl přátelský fotbal na umělce v Petřvaldě ( u kostela kousek od sokolovny ) kdy jeho nadávky , urážky a posměšky vůči mé osobě pokračovaly dále ! …

Přesto že jsem tedy přicházel do Petřvaldu s tím že min podzim odchytám jako jasná jednička (tak jak mi to bylo původně slíbeno ), tak právě vinou tohoto “rádobytrenéra” jsem byl po prvním kole ihned odstaven na lavičku a mezi tyče jsem se už na podzim v žádném utkání nedostal

KARMA JE ZDARMA : Slavoj Petřvald v sezoně 10/11 spadl až do nejnižší III.Třídy okresní soutěže,v současnosti hraje po zrušení okresní soutěže nejnižší okresní přebor

_______________________________________________________________________________________________

ZIMA 2010 : KLUB MFK HAVÍŘOV

VINÍK: PREZIDENT KLUBU LIBOR PRISTÁŠ

 Již na podzim roku 2009 si mne tehdejší trenéři MFK Havířov pánové Pavel Ruckler a Leon Válka pozvali do jedné havířovské restaurace a oznámili mi že mi chtějí dát v zimní přípravě regulérní šanci porvat se o angažmá, domluvili jsme že 6.ledna 2010 naskočím do zimní přípravy absolvuji několik tréninkových jednotek dostanu šanci v přípravných zápasech a pak se uvidí

V úterý 6.1.2010 jsem tedy dorazil na první trénink,bohužel před stadionem mi pan Leon řekl cituji „Tome,průser, je možné že s náma nebudeš moct trénovat,Pristáš je proti tomu“ …..přesto mi ještě řekl ať jdu do kabiny že se to pokusí nějak vyřešit, a tak jsem odešel do kabiny indiánů, normálně jsem se oblékal do gólmanské výstroje a připravoval se na tréninkovou jednotku, bohužel v ten okamžik přišel do kabiny asistent trenéra pan Leon Válka a s lítostí mi oznámil že Pristáš ZAKÁZAL moje zapojení se do přípravy pod výhružkou a hrozbou že spolu se mnou vyhodí oba trenéry,udělá jim problémy atd. …. v šatně trenérů mi hlavní trenér pan Ruckler  jeho slova bohužel potvrdil.

 

vyjádření jednoho z tehdejších trenérů MFK :

_____________________________________________________________________________________________

Podzim 2009 : KLUB SK BRUŠPERK

VINÍCI : VEDENÍ KLUBU 

MAKÚCH PETR – ČLEN VEDENÍ SK BRUŠPERK (NA WEBU BRUŠPERKU VYSTUPOVAL POD PŘEZDÍVKOU “SPRAVEC” )

 

 Poté co jsem letní přípravu začal v Dolní Lutyni a pokračoval v týmu Biocel Vratimov jsem se těsně před startem podzimní části sezony 2009/2010 dostal na hostování do klubu SK Brušperk.

Vše začalo už záhy po mém příchodu do klubu : v pondělí 10.8.2009 mi volali z Brušperku že chtějí abych do jejich týmu přišel ….dovolím si zde citovat slova člověka přímo z jejich vedení „máme sice v týmu jednoho brankáře (Mičíka) ale ten je dlouhodobě zraněný (prej přetržený stehenní sval ) a navíc výkonnostně na tom není moc dobře, proto hledáme jedničku na kterou se budeme moci v sezoně spolehnout“ …na můj dotaz zda bych tedy měl šanci být číslo jedna odpověděl cituji „ANO KDYŽ K NÁM PŘIJDEŠ, TAK JE VELKÁ PRAVDĚPODOBNOST ŽE U NÁS BUDEŠ CHYTAT JAKO ČÍSLO 1“

Když jsem však v úterý 11.8.2009 přijel na první trénink tak jsem zjistil velmi zajímavou věc : údajně vážně zraněnej Míča byl normálně na tréninku a v pohodě trénoval a absolvoval celou tréninkovou jednotku, přičemž po jeho údajném zranění ani stopy ( chudák Michal dokonce ani netušil že by měl být zraněný :DDD )

V posledním přípravném utkání jsem mezi tyče Brušperku nastoupil v zápase v Příboře a udržel jsem čisté konto které jsem podle vyjádření přítomných podpořil skvělým výkonem

Na základě mého výkonu v Příboře trenér Procházka rozhodl že se s kolegou Michalem Mičíkem vystřídáme po třech zápasech s tím že úvodní tři utkání odchytá on a na další tři zápasy

 ( doma se Stonavou,venku v Bystřici a doma s Libhoští ) dostanu šanci já a pak se po 6.kolech rozhodně o pozici jedničky.

Byl pátek 3.9.2009 a po předzápasovém tréninku před zápasem se Stonavou mně pan Procházka vezl večer autem z Brušperku do Ostravy, když jsem ho zeptal zda platí co řekl a jestli tedy zítra budu chytat proti Stonavě, tak pan Procházka mi tuto větu cituji „ Tome, bohužel tě zítra postavit nemůžu, víš V TÝDNU ZA MNOU BYLY LIDI Z VEDENÍ KLUBU A DŮRAZNĚ MI DOPORUČILI ŽE TO MÁM NECHAT TAK JAK TO TEĎ JE A ŽE MUSÍM NADÁLE STAVĚT MÍČU …PREJ JE TADY UŽ DLOUHO, JE KMENOVÝ HRÁČ + ODCHOVANEC KLUBU“

Poté co jsem byl tedy z těchto důvodů nucen celou podzimní část prosedět na střídačce jsem se pak dočkal v zimě dalšího nepříjemného překvapení ze strany vedení klubu :

Na silvestra jsem po telefonu hovořil s trenérem Procházkou a ten mi řekl že pokud to bude jen trošku možné tak by si přál abych v mužstvu pokračoval i na jaře …..

Jenže pánové z vedení klubu na to měli poněkud jiný názor a postarali se o to abych v týmu pokračovat už nemohl což mi dost tvrdě dal najevo vedoucí mužstva kterému jsem volal a který mi dost razantním způsobem řekl že už se hostování prodlužovat nebude a takto jsem byl opět bezdůvodně vyjebán.

_____________________________________________________________________________________________

PODZIM 2008 : KLUB DEPOS HORNÍ SUCHÁ

VINÍK : „MANAŽER“ LADISLAV AUDY

audy

 V létě roku 2008 jsem přišel na hostování do klubu DF Horní Suchá v té době nováčkem 1.A Třídy.

Tady jsem však od prvního tréninku ( 15.8.2008 ) musel snášet posměšky a podrazy tehdejšího manažera ( šéfa hlavního sponzora klubu VENTO BOHEMIA ) a současně „trenéra“ brankářů pana Ladislava Audyho.

Ten mně od prvních okamžiků mého působení v klubu opakovaně urážel,nadával, posmíval, a choval se ke mně doslova jako ke zvěři

Na internetových stránkách H.S. mně shazoval apod. A vzpomínám si dodnes na okamžik kdy jsem trenérům dopředu avizoval že na trénink nedorazím protože jsem v práci a pan Audy mně pak na fóru ironicky napadal cituji „kdepak jsi byl v pondělí? Na tréninku asi nee 😀 „

Dále např. požadoval po mém tehdy kmenovém klubu MFK Havířov peníze výměnou za to že mi umožní v klubu na sobě výkonnostně pracovat a zlepšovat své dovednosti ( cituji přímo jeho slova “pokud nám dá tvůj mateřský klub peníze za to že tě tady něco naučíme ,pak tu klidně zůstaň)

Přestože tehdejší trenér pan Bembenek chtěl abych v mužstvu pokračoval i na jarní část, tak právě pan Audy se osobně ( spolu ještě s dalšímu svýmu „kumpány“ ) postaral o můj konec a ještě celou jarní část ( když jsem už v týmu vůbec nebyl ) mně opakovaně napadal, urážel mně a nadával mi přes internet a i přes SMS-ky které mi posmíval nehledě na to že si na mně jednou ( když jsem šel na individuální trénink do posilovny ) počkal před fitkem v Havířově a urážky, nadávání z jeho strany pokračovalo ….a navíc mi ještě vyhrožoval že na mně pošle jakési turecké mafiány.

KARMA JE ZDARMA : Horní Suchá po čase spadla z 1.A Třídy do 1.B Třídy, v současnosti hrají 1.A Třídu

______________________________________________________________________________________________

ZIMA 2008 : KLUB BANÍK ALBRECHTICE

VINÍK : TRENÉR TOMÁŠ ČERVENKA

červenka

 V zimě 2008 jsem se za souhlasu trenéra Červenky zapojil do zimní přípravy Albrechtic které v té době hráli ještě Krajský Přebor

Bohužel však právě pan Červenka mi dělal od prvního tréninku ze života doslova peklo, vše začalo během tréninku v posilovně kde se mi opakovaně vysmíval a pronášel ironické poznámky směrem k mé tělesné schránce

To nejhorší ale přišlo později, před jedním z tréninků venku mně Červenka bezdůvodně a bez vysvětlení z tréninkových jednotek vyhodil s výmluvou že mu to nařídil pan Pristáš ….. jenže pravda byla jinde, Pristáš s tím výjimečně neměl vůbec nic společného a červenka mně vyrazil aniž by mi dal jakoukoliv šanci se porvat o místo v týmu a ještě se vymlouval na někoho jiného a neměl ani odvahu říct mi pravdu , krátce poté když jsem přijel s béčkem havířova na turnaj do Albrechtic ….. tak mi Červenka nadával, urážel a v jeden okamžik i ZEZADU fyzicky „inzultoval“ A STEJNĚ JAKO OSTATNÍ MNĚ POMLOUVAL PŘED OKOLÍM

KARMA JE ZDARMA : kdysi divizní Baník Albrechtice nakonec spadli až do 1.A Třídy ( o 2 soutěže níže) kterou hrají dodnes

_____________________________________________________________________________________________

ZIMA 2007 : KLUB FC HORNÍ BLUDOVICE

VINÍK : ŠÉF KLUBU JAROMÍR FEIJFIČ  

 Krátce poté co se mnou neférově vyjebal Pristáš v havířově se o něco podobného postarala i vysoká postava fotbalu z Horních Bludovic pan Jaromír Fejfič

Na jaře roku 2007 ( kdy jsem 3 nulami ze 6 zápasů pomohl Bludovicím zachránit 1.B Třídu ) to byl právě pan Fejfič který opakovaně vyzdvihoval mé kvalitní výkony a po skončení sezony mi řekl cituji „Tome, kdyby všichni hráči měli takový skvělý přístup,bojovnost,nasazení apod. Tak bychom hráli minimálně divizi“ …..

Bohužel po skončení podzimní části mě právě pan Feijfič zcela zbytečně a prakticky bezdůvodně z týmu vyrazil ( navzdory tomu že mi tehdejší kouč pan Fišer řekl že se mnou počítá i nadále ) a psal mi SMS-ky typu „běž škodit zas někam jinam….nemáš ani cenu jedné esemesky“ a jak jsem později zjistil tak mne spolu s pristášem pomlouval v celém okolí 

KARMA JE ZDARMA :Horní Bludovice v sezoně 07/08 skončili na poslední místě 1.B Třídy a spadli do nejnižšího okresního přeboru který hrají dodnes

_____________________________________________________________________________________________

PODZIM 2007 : KLUB MFK HAVÍŘOV

VINÍK: PREZIDENT KLUBU LIBOR PRISTÁŠ

pristáš 2

Na podzim sezony 07/08 měl můj v té době ještě kmenový klub MFK Havířov velké potíže s brankáři ( jednička Miklas byl zraněný a trojka Sobek nestíhal tréninky kvůli škole ) a na trénincích byl v té době pouze jeden gólman ( dvojka – Břetislav Gradek ) ,mužstvo tehdy vedl pan Milan Procházka kterému jsem navrhl, že jsem ochoten na nějakou dobu při tréninkách vypomáhat aby byli alespoň dva brankáři a trénink tak měl nějakou úroveň,pan Procházka můj návrh přijal a pozval si mne na tréninkové jednotky a já asi 4 tréninky odtrénoval v divizním áčku …

……jakmile to ale zjistil prezident klubu Libor Pristáš, tak mi udělal dost nepříjemnou scénu ( padaly i dost sprosté slova a vulgární výrazy ) a navzdory trenérovu přání mně vyhodil a po podzimní části nakonec vyrazil i trenéra Procházku …. navíc mne Pristáš ještě dost dlouho poté bezdůvodně urážel , napadal a nadával mi na tehdejším fóru na stránkách MFK Havířov.

 

vyjádření jednoho z tehdejších trenérů MFK :