Napsali o mě

NAPSALI O MĚ

V této sekci jsou zaznamenány všechny články z novin a internetových stránek ze zápasů které jsem odehrál, všechny tyto články jsem pouze zkopíroval ale žádný z těch článků jsem já osobně nepsal !!!!! 

OBRAZEM: Penalty i Mirai na Hukvaldech bavili. Novým králem je Jiří Huvar

/FOTOGALERIE/ Třicet čtyři kol a takřka šest hodin boje bylo potřeba, aby Moravskoslezský kraj poznal svého nového penaltového krále. Nakonec se jim na Hukvaldech stal Jiří Huvar, který v nervydrásajícím finále porazil Adama Šponiara.

5.7.2018
Soutěž o penaltového krále Moravskoslezského kraje 2018 na Hukvaldech.
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii

Soutěž o penaltového krále Moravskoslezského kraje 2018 na Hukvaldech.Foto: Deník / Lukáš Kaboň

Tradiční akce a již devátého ročníku se zúčastnilo 140 střelců a střelkyň. Mezi nimi také zpěvák a frontman kapely Mirai Mirai Navrátil nebo hokejový útočník a dvojnásobný reprezentant Dominik Uher.

Navrátil se nakonec prosadil mezi nejlepší třicítku, když poprvé selhal až v osmém kole, vykoupil se, ale konečnou se mu stalo kolo desáté. “Tohle je ale moje velké vítězství,” řekl po svém výkonu Deníku.

Na čtvrtý triumf na Hukvaldech nedosáhl Adam Rimmel. Vítěz tří z předešlých osmi ročníků neproměnil hned svou první penaltu a podruhé neskóroval zhruba v polovině soutěže (viz video) .

Tu ovládl Jiří Huvar, který potřeboval 33 úspěšných pokusů. V souboji jeden na jednoho udolal Adam Šponiara, kterého v závěru zradila přesnost a trefil jen tyč. Toho bezchybný Huvar využil a získal prémii ve výši deset tisíc korun.

Mezi kadety triumfoval Mirek Matula z Brušperku před Janem Čarnokym z Kozlovic a třetím Milanem Slezákem z Ostravy.

Soutěž brankářů pak ovládl Dominik Smolík s 27 úspěšnými zákroky. Jen těsně za ním skončili Tomáš Kuča a Jan Otoupalík.

 odkaz na článek zde: http://Zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/fotbal_region/mirai-skoroval-osmkrat-penaltovych-kralem-je-ale-huvar-20180705.html

____________________________________________________________________________________________

Amatérské okénko – Tomáš Kuča

Zveřejněno dne 30.1.2018

Od 

Tomáš Kuča. To jméno jistě mnozí z Vás neznáte. Právě proto si pojďme tohoto jednatřicetiletého brankáře představit detailněji.

tomas kuca zdroj tomaskuca.cz

Tomáš Kuča měří 195 cm a i díky této výšce bylo rozhodování, na jaké pozici najde ve fotbale největší uplatnění, velice jednoduché. Tato brankářská fotbalová a internetová legenda se fotbalu věnuje pouze amatérsky, jelikož jeho hlavní zaměstnání spočívá v hlídání objektů v ostravských strojírnách.

I přesto Tomáš dává fotbalu vše a jeho extrémní pílí (individuální tréninky se staly pověstnými) by mu mohl leckdo závidět.

Svoji „kariéru“ odstartoval ve Slovanu Havířov, což byl v tu dobu nejnižší okresní přebor. V roce 2004,  působil v dorosteneckém týmu FC Vítkovice, který v tu dobu hrál druhou ligu. Hned rok na to prožil jednu ze svých životních sezon, jak sám na svém osobním webu uvádí. Nejprve odchytal na podzim v béčku juniorky Těrlicka 12 zápasů, poté si v bráně střihnul dalších 15 zápasů v Těrlicku, v tu dobu hrajícího krajskou soutěž, už jako jasná jednička týmu.

Tomáš za svojí kariéru prostřídal hodně týmů. Nikdo přesně neví, proč tomu tak je. Někdo říká, že je to způsobeno jeho špatnou výkonností, sám Tomáš ale tyto spekulace popírá. Tomášovi se zdá, že za jeho časté přestupy mezi kluby mohou lidé, kteří dostatečně neocení jeho píli a pak také špatné poměry v našem českém fotbalovém rybníčku, kde o hodně věcech nerozhoduje výkonnost, ale protekce.

V jeho brankářské kariéře ale opravdu najdeme pár světlých momentů, které stojí za připomenutí. Tak světlých, že se o nich lecjakému amatérskému fotbalistovi může jen zdát. V roce 2009 absolvoval měsíční brankářský kemp pod vedením bohužel již zesnulého Pavla Srníčka.

Mimochodem, Pavel Srníček spolu s Petrem Čechem patří k Tomášovým fotbalovým vzorům. To ale není všechno. Na začátku sezóny 2016/2017 se Tomáš dostává jako jediný hráč z amatérských soutěží do kempu profesionálních fotbalistů bez smlouvy a proti SFC OPAVA si alespoň na krátký čas odbývá svojí premiéru mezi profesionály.

Nutno podotknout, že Tomášovu kariéru zbrzdilo také pár zranění. Na podzim v roce 2008 měl natržené vazy v kotníku, o necelých 5 let později natržený meniskus v koleni a nejčerstvější zranění si přivodil v roce 2016 a to takové, když si při zákroku naštípnul zápěstí na ruce.

Žádná z těchto zranění mu ale nezabránila v tom, aby ve své kariéře pokračoval a splnil si svůj fotbalový cíl. Tím cílem je odehrání alespoň jednoho mistrovského zápasu na úrovni divize nebo výše.

Momentálně se připravuje s týmem FK SK Polanka (Krajský přebor) a včera byl na prvním týmovém tréninku zimní přípravy.

Ať už Tomáše Kuču znáte nebo ne, ať ho máte rádi nebo ne, jedno se mu upřít nedá. Fotbal miluje a udělal by pro něj cokoliv. A alespoň to je na tom celém to pěkné, nebo ne?

odkaz na článek zde :  http://www.ruik.cz/amaterske-okenko-tomas-kuca/

_____________________________________________________________________________________________

Brankář Tomáš Kuča mezi profíky? Čisté konto, trénink s Blažkem a zdravice Jarošíka!

Internetová brankářská legenda si splnila sen. Amatérský gólman Tomáš Kuča si vyzkoušel, jaké to je mezi fotbalovými profesionály. Jak se mu trénovalo pod taktovkou Jaromíra Blažka a jak zachytal proti druholigové Opavě?
Autor: O2 Sport

Populární amatérský brankář Tomáš Kuča má díky svýminternetovým stránkám  fanoušků na rozdávání.

Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH) zřejmě i z tohoto důvodu pozvala „legendu Moravskoslezského kraje“ na utkání proti Opavě.

„Osobně Tomáše neznám, ale ať už je to okolo něj jakkoliv, tak mě napadlo, že ho pozveme a ukážeme mu, jaký to je být profíkem,“ vysvětlil Dominik Rodinger, sportovní ředitel ČAFH.

Tomáš Kuča (ve žlutém) na společném snímku s týmem ČAFH:

kuča

Fanoušci Tomáše Kuči se tak sjeli do Žimrovic u Opavy!

Nejprve viděli kvalitní rozcvičku pod taktovkou Jaromíra Blažka.

V týmu fotbalistů bez angažmá ČAFH proti druholigové Opavě (2:2) se představili Mario Lička, Radek Dosoudil,Michal Zeman nebo Gastón Mendy.

Celých 88 minut hry se ale čekalo, než Tomáš Kučadostane v zápase šanci. „Střídej toho brankáře!“ křičeli netrpěliví fanoušci Tomáše Kuči na trenéra.

Pak to konečně přišlo!

Takhle Kučís nastoupil do zápasu:

A světe div se, během dvou minut nedostal ani gól, navíc si připsal i jeden úspěšný zákrok, když vyboxoval nebezpečný Opavský centr (na videu v čase 1:39).

Zápas pak ale bohužel rychle skončil, diváci se marně dožadovali výrazného nastavení nebo aspoň penaltového rozstřelu, ve kterém by Tomáše Kuču tak rádi viděli.

Na řadu tak přišlo focení brankářské legendy s fanoušky.

Zobrazit obrázek na TwitteruZobrazit obrázek na Twitteru

Tomáš Kuča nastoupil v 88. minutě, vyboxoval jeden míč a udržel nulu. Pomohl tak hráčům ČAFH k remíze 2:2 s Opavou👍

Zdravice Jirky Jarošíka

Zápasu se nemohl z důvodu zranění zúčastnit Jiří Jarošík. Bývalému českému reprezentantovi tak poslal Tomáš Kuča aspoň pozdrav z autobusu!

„Škoda, že tady s námi nemůžeš být. Budu rád, když se někdy uvidíme. Kdybys mi mohl pomoct sehnat nějaké angažmá, tak taky budu rád.“

„Na tohle Jarošík celý život čekal,“ objevilo se v diskuzi pod videem.

Jiří Jarošík Kuču nezklamal a rovněž natočil veselé video.

„Mrzí mě, že tam nejsem. Rád bych tě viděl, jak čapeš.“

Tomáš Kuča tak během posledních červnových dní letošního roku o sobě dal znovu hlasitě vědět! Jaký bude mít tenhle fotbalový příběh konec? Dočká se populární brankář vysněného angažmá?

odkaz na článek zde:  https://www.o2sport.cz/fotbal/tomas-kuca-mezi-profiky-ciste-konto-trenink-s-blazkem-zdravice-jarosika/

____________________________________________________________________________________________

Opavský a Hlučínský deník      29.6.2016

FOTBAL příprava: Opava – ČAFH 2:2

/FOTOGALERIE/ První zápas přípravy skončil pro opavské fotbalisty remízou. Slezané nad týmem hráčů bez angažmá, který hraje pod hlavičkou ČAFH, dvakrát vedli. Na konečných 2:2 vyrovnával Vacek.

29.6.2016 1

SDÍLEJ:

Slezský FC Opava – ČAFH (hráči bez angažmá)        2 : 2

Domácí kouč Roman Skuhravý nasadil do hry i nováčky: Radiće, Fendricha, Radoslavjeviće a Čadu a také hráče z loňské devatenáctky. Soupeř představil na žimrovickém trávníku například Mária Ličku, Radka Dosoudila či gólmana Tomáše Kuču.

První vzruch přinesla 16. minuta, kdy po Jurečkově přihrávce střílel z voleje mimo bránu Janetzký. Na druhé straně nastřelil dvakrát protihráče Lička. Čtyři minuty před poločasem se uvolnil Kuzmanovič, nahrál Jurečkovi, ten otevřel skóre.

Po přestávce nejdříve soupeř trefil břevno Vackem, o pět minut později bylo srovnáno zásluhou Suse. Tento výsledek se dlouho neohřál, po ráně Gebauera Opava znovu vedla. Na konečných 2:2 upravil v 67. minutě Vacek.

„Řekli jsme si, že zápas chceme odpracovat. Že nám chyběla dynamika, se dá po zátěži, kterou hráči mají za sebou, pochopit. Zápas nám ukázal, se kterými testovanými hráči chceme dál pracovat, a se kterými ne. Hned po utkání se na toto téma budeme s generálním manažerem bavit. Je možné, že se s někým už rozloučíme. Naši mladí kluci ukázali, že se s nimi vyplatí pracovat,” řekl po zápase opavský trenér Roman Skuhravý, kterého z výběru hráčů bez angažmá zaujal Sus.

„Je to zajímavý fotbalista, který byl vidět,” dodal domácí kouč. K možným novým posilám uvedl: „Musel by jedině přijít hráč, který by atakoval základní sestavu.”

Slezský FC Opava – ČAFH (hráči bez angažmá) 2:2   ( 1 : 0 )
Branky:
41. Jurečka, 55. Gebauer – 51. Sus, 67. Vacek. Rozhodčí:Dresler. Diváků: 243

Autor: DENÍK / Petr Widenka

Zdroj: http://opavsky.denik.cz/fotbal_region/fotbal-priprava-opava-cafh-2-2-20160629.html

_____________________________________________________________________________________________

z oficiálního webu fotbalového portálu fotbalunas.cz

TJ Vítkovice – Svinov – FK SK Polanka nad Odrou B, 10.kolo, Moravskoslezský | Ostrava – město | Okresní přebor , 2017-2018 | fotbalunas.cz

TJ Vítkovice – Svinov – FK SK Polanka nad Odrou B, 10.kolo, Moravskoslezský | Ostrava – město | Okresní přebor , 2017-2018 | fotbalunas.cz

Diváci na branku čekali marně

Branky:žádné

Zápasem nás provází report Pavla Janáka.

Utkání ve Svinově mělo od prvních minut jasného favorita kterým byl domácí tým,ten si během prvních 20 minut vytvořil celou řadu gólových šancí, nejdříve střelu z přímého kopu přes zeď k pravé tyči vyškrábl hostující brankář Kuča konečky prstů na roh,z něj pak hlavičku domácího hráče vyhlavičkoval obránce Polanky z brankové čáry,o pár minut později gólman Polanky Kuča dalšími několika skvělými zákroky zlikvidoval další gólové střely Svinova,další tři dobré šance pak zablokovala obrana hostů, poločas hraný prakticky jen na hostující bránu skončil 0:0.

e druhém poločase se hra optický vyrovnala a hosté začali hrát i směrem dopředu.O pár minut později mohli dokonce vést ale domácí tým podržel brankář Braun který zlikvidoval nájezd že strany a následně reflexivně nohou vyrazil i následnou dorážku.J ak se ukázalo tak šlo o jedinou velkou šanci Polanky v celém utkání.

Na druhé straně došlo při další tutovce domácích k tvrdé srážce domácího hráče s gólmanem Kučou který byl pak delší dobu ošetřován,nakonec i přes zranění nohy zápas dochytal.

Domácí tým měl poté v rozmezí 15 minut další šance,nejdřiv dvě střely z dálky skončily nad, a vzápětí se znovu dvěma výbornými zákroky blýskl a zaskvěl brankář Kuča který vyškrábl na roh dvě umístěné střely mířící ke vzdálenějším tyčím

Největší šance domácích na gól přišla deset minut před koncem,nejdřív ve 100℅ šanci domácího hráče opět vychytal brankář Kuča,následnou dorážku pak zablokoval vracející se stoper.

Do konce zápasu diváci branku neviděli a tak utkání navzdory řadě šancí domácích skončilo netradiční bezbrankovou remízou 0:0.

Autor: Pavel Janák

Počet diváků: 35. Rozhodčí:MICHNA Petr [4.0] – HAVLÍK Přemysl, MAREČEK Zdeněk
  odkaz na článek zde:   http://fotbalunas.cz/zapas/172449/
_____________________________________________________________________________________________

z oficiálního webu klubu  FK SK Polanka

Bod ze Svinova

Z utkání několika šancí jsme si i díky velmi dobrému výkonu našeho brankáře (Kuči) odvezli bod. Podrobnosti zde.

odkaz na článek zde: http://www.fkskpolanka.cz/index.php/muzi/muzi-b/rozpis-zapasu/match/2167

__________________________________________________________________________________________

z oficiálního webu klubu TJ Klimkovice

Muži Polance vzdorovali do poslední minuty

30. 7. 2017

Přípravné utkání
29.7.2017 FK SK Polanka (KP) – TJ Klimkovice  2:1 (0:1)
Branka Klimkovic: Vladimír Šot
Sestava Klimkovic: Bača – Švábík, Bednář, Šot, Klemiš – Švec, Ambros – Bajgar (55. Zbořil), Vostarek, Konečný (38. Šablatura) – Lubojacký, trenér Jan Woznica

Do přípravného zápasu s Polankou jsme nastoupili v hodně okleštěné sestavě, kdy pro zranění a jiné povinnosti chybělo hned 8 lidí. Úvod zápasu se nám proti účastníkovi krajského přeboru vydařil. Z úvodní aktivity jsme vytěžili rohový kop, který Rosťa Švec posadil na hlavu Vláďovi Šotovi a bylo to 0:1. Poté převzala prakticky na zbytek poločasu otěže hry Polanka, která sice kombinovala, ale do zakončení se dostat nemohla a když už, tak Michal Bača nemusel zasahovat. Naši hráči se také dostali do zajímavých situací, ale Marka Lubojackého vychytal domácí brankář Řehulka a Michael Klemiš střílel vedle. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. S přibývajícím časem a únavou se domácí dostávali víc do šancí, ale buď nemířili přesně nebo jim v cestě stal Michal Bača. V 71. minutě se vydal na útočný výlet Jarda Bednář, šel sám na brankáře (Kuču), bohužel neuspěl. V 77. minutě se domácí prosadili z rohového kopu a vyrovnali. Závěr zápasu byl velmi zajímavý. Nejprve po průniku Honzy Švábíka, vyrazil domácí brankář (Kuča) jeho střelu na roh. Z něj trefil Marek Lubojacký hlavou tyč a následoval ale protiútok domácích, kteří jej proměnili a následně rozhodčí utkání ukončil.

Utkání hodnotil trenér Jan Woznica: “Byl to zápas, ve kterém jsem počítal, že nás hodně prověří směrem dozadu a hlavně kondičně. Z tohoto pohledu utkání jednoznačně splnilo účel. To že jsme mohli nakonec vyhrát nebo remizovat mě příliš netrápí, je to příprava. Kluci aspoň viděli v čem jsou vyšší soutěže rozdílné a v čem musí ještě hodně přidat. Pozitivní je, že všichni utkání poctivě odmakali. Někteří se s tím porvali lépe, jiní hůř, ale nikdo nedal kůži lacino.”

odkaz na článek zde : http://www.tjklimkovice.cz/clanky/novinky/muzi-polance-vzdorovali-do-posledni-minuty.html

___________________________________________________________________________________________

Frýdeckomístecký deník 15.6.2016

http://fm.denik.cz/fotbal_region/prehled-fotbaloveho-vikendu-20160615.html

https://fotbalunas.cz/zapas/93619/

____________________________________________________________________________

z oficiálního webu klubu Gascontrol Havířov

FK Gascontrol Havířov-Hnojník    0 : 4   (0 : 1)

Znak-obce-hnojnik

Branky hostů: Juřica 2, Gaňczarczyk, Kroužek

Rozhodčí: Tomai

ŽK 1:2

Diváků 50.

Sestava domácích: Kuča, Hlobil(46.Schubert), Hovůrka,

Jašek, Kusin(52.Kubovič), Kelnar(46.Štromp), Ziemba(68.Bajtek),

Blaho, Vala, Hanl, Tyl.


Ani ve 26.kole fotbalové B třídy, hráči Gascontrolu nenašli recept na svého soupeře

z Hnojníka a prohráli rozdílem čtyř branek. Domácí trenér vědom si své už

bezvýsledné situaci v soutěži, dal od začátku příležitost i hráčům, kteří od začátku

tak často nenastupují, ale na kvalitu hry ani herní projev to veliký vliv nemělo.

Hostující hráči přijeli pouze s jedenácti hráči a i tento počet jim stačil, aby havířovský

tým přehráli a porazili. Hostující hráči se ujali uklidňujícího vedení, již v 6.minutě zásluhou

Kroužka a v prvním poločase byli více na míči a měli i více šancí. Domácí hráči působili

těžkopádně, byli u míčů později a jejich pokusy o brejky neměli šanci na úspěch.

Poločas zápasu skončil pro havířovské hráče přijatelným skórem, které jim dávala nadějí

obratu do druhé půle. Ve druhé půli domácí prostřídali, zlepšili i pohyb, ale bohužel

nedokáží skórovat, ani do opuštěné branky, nebo tváří v tvář, pošlou místo

nekompromisního zakončení na hostujícího brankář „malou domů“. Hráči Hnojníku tak

přežili několik šancí domácích o vyrovnání a i zde v 64.minutě platili nedáš dostaneš.

Po asi dvou neproměněných šancích domácích Juřica v 64.minutě po rychlé akci zvýšil

na 2:0.Domácí tým se stále snažil s výsledkem něco udělat,  protože hráči Hnojníku byli

hodně hratelní, ale opět vše ztroskotalo u nevyužitých šancí a tak hosté poté ještě dvakrát

udeřili do již otevřené obrany a konečný stav se zastavil na 0:4.

To ještě Kuča za stavu 0:3 zlikvidoval dva úniky hostujících hráčů do zcela otevřené

obrany domácích. Výsledek vypadá hrozivě, ale hráčům Hnojníku stačil k tomuto sotva

průměrný výkon.  Domácí hráči se zase mohou zlobit jen sami na sebe, protože vytvořili

mnoho chyb, nevyužili několik svých šancí a bez branek se bodovat nedá. Samotný zápas

nepřinesl z obou stran  ani moc fotbalové krásy, ale na tu se někdy nehraje. Důležitý je výsledek

a ten hovoří jasně pro hosty.

____________________________________________________________________________

z oficiálního webu klubu Sokol Nýdek

Datum publikování 23 Květen 2016, Autor hellboy,
TJ Sokol Nýdek : ČSAD Havířov    5:0  (3:0)
nýdek znak

Havířovští nejsou v ideální situaci a tak se během zimní přestávky rozhodli posílit brankoviště o internetovou „megastar“, Tomáše Kuču. S ohledem na průběžné výsledky však byli domácí favoritem, ale cesta za vítězstvím to z počátku nebyla lehká. Nýdečtí, jakoby se v prvních minutách viděli na hřišti poprvé. Úvodní šance měli na svědomí hosté. Už ve třetí minutě se nad Kantorovou brankou snášel nebezpečný centr Hánla, jenže nenašel ideálního adresáta. To střela Štrompa z čtvrté minuty neletěla vůbec špatně, ale přeci jen o něco výš, než by hosté potřebovali. V desáté minutě se střelou vedle uvedl domácí Brzezina. Chvíli na to předvedl výborný zákrok Kantor a vyzval tak na dálku Tomáše Kuču na souboj. Po pětadvaceti minutách sklepl míč Brzezina Frýdovi, který tak čelil tváří v tvář Kučovi. Povedeným lobem poslal domácí do vedení- 1:0. Hosté mohli srovnat, ale šanci nevyužili. Naopak rohový kop Marosze vrátil před bránu Cienciala, kde si na hlavičku naskočil Brzezina. Míč dokázal poslat do protipohybu Kuči, který se tak jen smutně koukal, jak na tabuli přeskočilo na 2:0. Dvě minuty na to se navíc ke střele dostal kapitán Cienciala a krásnou ránou z první navýšil- 3:0.

Do druhé půle mohli jít domácí s větším klidem. Hosté kladli minimální odpor. Rakowski v šanci mířil vedle, ale Sikora si v třiapadesáté minutě počínal lépe a střelou k tyči upřesnil na 4:0. V šedesáté minutě kopali hosté přímý kop. Výbornou střelu Hánla vyrazil ještě skvělějším zákrokem Kantor. Ale i Tomáš Kuča si mohl připsat dobrý zákrok do své bohaté kariéry, když chytil hlavičku Ciencialy. Pátý zásah nýdeckých si připsal Rakowski po spolupráci Mazurka a Aleše Kantora- 5:0. V samotném závěru ještě Kuča 2x chytil šanci Rakowskému. Přes počáteční komplikace tak nýdečtí dokázali zápas vyhrát a příští zápas je čeká na půdě Tošanovic.

odkaz na článek zde: http://www.fotbalnydek.cz/aktualita/domaci-zvladli-roli-favoritakuca-lovil-petkrat/

____________________________________________________________________________

z oficiálního webu klubu Gascontrol Havířov

FK Gascontrol Havířov – Spartak Jablunkov 3:3  (2:1)

jablunkov

Branky: Hanl 2, Hovůrka, Nieslaník 2, Hrazdírek

Rozhodčí: Kyselý

ŽK 3:3.

Diváků 60.

Sestava Domácích: Kuča, Jašek, Přeček, Ziemba, Šlachta(46.Tyl), Kusin(89.Hlobil), Vala, Štromp, Hanl, Hovůrka, Bláho


Ve 24.kole 1.B třídy, svedl los soutěže týmy z opačných pólů tabulky. Hráči Jablunkova se vyhřívali prozatímně na 2.místě, kdežto domácí hráči ne a ne se odlepit z posledního sestupového místa. Určitou naději, jim dávala sice sobotní prohra předposledního Žukova, ale bohužel i přes sympatický a bojovný výkon to nakonec na více, jako bod nestačilo. Domácí tým se opět mohl spolehnout na Přečka, který vystužil zadní řady a Hovůrku, který  zase mohl pomoci v ofenzivě. Bohužel, nadějný dvoubrankový náskok se havířovským hráčům, nakonec  nepodařilo udržet a to i díky sporné penaltě, kterou viděl snad je rozhodčí Kyselý. Přesto však domácí hráči několikrát mohli zápas zlomit čtvrtou brankou, ale střelecky selhali i ve vyložených šancích a hostujícím hráčům se podařilo, čtyři minuty před koncem vyrovnat. Přesto je nutno pochválit výkon havířovských hráčů, kteří odehráli velice kvalitní zápas a opravdu jim tentokrát chybělo i to fotbalové štěstíčko k plnému zisku bodů.


Zápas začal vlažně. Oba soupeři se spíše testovali, ale postupem času si územní převahu získávali domácí hráči. Již v 17.minutě Vala našel na půlce Hovůrku, který nasadil k sólu prošel přes zkoprnělou obranu hostů a obstřelil i hostujícího brankáře Kuřoka 1:0.Radost domácích, však netrvala dlouho. Hosté se ve 21.minutě  dostali po chybě  k autovém vhazování a Nieslaník  v šestnáctce z otočky  srovnal na 1:1.Oba týmy, potom ještě více zpozornili v obraně a tak se hra více méně odehrával maximálně po šestnáctky. Havířovští hráči si vypracovali i několik rohů a dvě slibné standardky, ale žádná z nich neskončila v bráně. Domácí hráči více kombinovali, hosté zase hráli jednodušeji na nakopávané  míče. Po několika menších závarech a náznacích šancí na obou stranách, přišel roh domácích ve 38.minutě,na který si nejlépe naběhl Hánl a takovou polo hlavičkou -zády ,míč umístil do hostující brány na 2:1.Timto i poločas skončil.


Druhý poločas začal aktivitou hostů, kteří se sice více tlačili dopředu, ale vzadu nechávali okénka. Po jednom z nich, kdy hosté odvraceli na rohový kop, padla třetí branka domácího týmu. To se k míči na u rohového praporku postavil Hanl a jeho prudký točený centrovaný míč zapadl do hostující brány. To probíhala 55.minuta utkání a domácí zvyšovali na dvoubrankový náskok 3:1.Bohužel, do dění na hřišti, však poté zasáhl do té doby poměrně přesný hlavní rozhodčí Kyselý. V 59.minutě se v domácí šestnáctce k míči dostal hostující hráč, domácí Jašek ho pouze krokoval, ale ten se  zcela bez kontaktu teatrálně skácel k zemi a arbitr Kyselý daroval hostům pokutový kop, který v 60.minutě proměnil Nieslaník. Po této brance se začalo jiskřit i na hřišti a rozhodčí musel některé momenty, které vlastně odstartoval svou nepřesností, řešit až žlutými kartami. Přesto měli domácí hráči několik šancí na to, aby definitivně zlomily hostující odpor. Hosté v té době hráli již vzadu na riziko, ale domácí hráči nevyužili obrovské šance. Hovůrka měl branku jak na noze, tak i na hlavě, pak Vala již překonal hostujícího brankáře a obrana odkopávala na brankové čáře a ani z dalších tří závarů branka nepadla. Na druhé straně dvakrát odvracel vyrovnání Kuča, kdy zlikvidoval obrovské šance Jablunkova. Hosté poté vsadili vše na jednu kartu a vyšlo jim to. Dlouhý křižný míč na levou stranu domácí obrany, dostal zcela nekrytý Hrazdírek a v tváří tvář ,čtyři minuty před koncem, nechytatelnou bombou vyrovnal na konečných 3:3. Domácí tak přišli o plný bodový zisk, ale předvedli velmi dobrý výkon, za který by si zasloužili plně bodovat. Bohužel zápas měl dva momenty, které se na výsledku projevili. První moment byla brzká kontaktní branka ze sporné panalty a druhý neproměněné šance za stavu 3:2.

Dneska jsme předvedli kolektivní výkon a kluci podali kvalitní výkon. Sahali jsme po třech bodech, ale neproměnili jsme v závěru šance a hosté nás potrestali. Určitě jsme si však výhru zasloužili, ale takový je fotbal. Všichni hráči odvedli  maximum, jezdili po zadku, hráli obětavě, i když nakonec z toho tři body nebyly, musím všechny kluky bez vyjímky za  jejich výkon pochválit. Snad to vyjde už příště. Trenér domácího týmu Kaleta Tomáš.

odkaz zde: http://www.fkgc.cz/?fixture_and_result=24-kolo-jablunkov

_____________________________________________________________________________

FK Gascontrol Havířov – Inter Petrovice 1 : 4   (1 : 2)

interpetrovice_l

Branka: Štromp.

Sestava Havířova : Kuča – Hovůrka, Ziemba, Jašek, Šlachta, Štromp(81.Kusin), Vala,

Schubert(60.Sivák), Hanl(75.Tyl), Smolík(30.Kubovič), Blaho(88.Hlobil)

Rozhodčí: Vojkovský, Blaho, Švec.

ŽK 5:1.

Diváků 90.


Ani v dalším utkání 1.B třídy mužů, nedokázali domácí hráči Gascontrolu na svém hřišti bodovat a i nadále setrvávají v soutěži na posledním místě. Havířovský celek zápasí nejen se soupeři, ale hlavně také s vlastní nemohoucností, kdy nedokáže využít ani ty vyložené šance a soupeři tam padá, pomalu na co sáhne. Druhým problémem domácích je disciplína. Je pravda, že hlavní rozhodčí byl značně nepřesný a hosté dost zákroků přihrávali, ale zbytečné poznámky na adresu rozhodčího, znamenají karty a následné diskuse diskuze s rozhodčím, havířovský tým zbytečně odvádí ze hry. Na tyto momenty, by se měli hráči Gascontrolu zaměřit a věnovat spíše hře, než zbytečný komentářům, které už daný stav a dění na hřišti po odpískání ,rozhodčí těžko změní. Po dalším zaváhání Žukova je stále o co hrát a je třeba se nyní soustředit na derby v Horní Suché.


První poločas začal vzájemným oťukávaním a zatímco to domácí zkoušeli středem přes Blaha, tak hosté se snažili o zteč havířovské brány po křídlech. V domácí bráně nastoupil Kuča, protože Štromp měl zdravotní indispozici, která ho pustila jen do pole. Již v 10.minutě nadvakrát Kuča likvidoval střelu hostů. Na druhé straně zase Valův pokus skončil vedle a průnik Blaha, hasil hostující brankář. Potom se však dopustil několika nepřesností hlavní rozhodčí Vojkovský, který neměl jednotný metr na obě strany, což domácí řešily oplácením a zbytečnými diskuzemi a ve dvacáté minutě hráči Gascontrolu měli na kontě, již 3 žluté karty. Ve 21.minutě se k míči dostal Smolík, na hranici 16-ctky natáhl ke střele, ale byl atakován nevybíravým šlapákem, který hlavní rozhodčí velkoryse přehlédl a nakonec mu udělil žlutou kartu. Místo trestného kopu se tak k míči dostali hosté a vstřelili první branku. O čtyři minuty hráči Interu zahrávali trestný kop z levé strany a plachtící míč do pětky domácích, pohodlně hlavou usměrnili podruhé do domácí sítě. Ve 36.minutě se však k míči dostal Štromp a snížil na 1:2.Pokud se domácí hráči věnovali hře, tak hra hned vypadala jinak a byli dokonce i blízko vyrovnání. Ve 42.minutě utekl zprava Hanl, našel zcela volného vystřídavšího Kuboviče, ale ten nedokázal míč usměrnit do prázdné brány. Tím i první poločas skončil 1:2.


 Do druhého poločasu domácí hráči nastoupili s odhodláním pokusit se výsledek otočit. Hned v 50.minutě se dostal zprava sám, před brankáře hostů opět Kubovič, ale pokus o přehození gólman Petrovic stáhl do rukavic. Domácí se snažili o vyrovnání, ale jejich pokusy ztroskotaly většinou pře šestnáctkou soupeře anebo na rozích, ze kterých se jim nepodařilo zakončit. Naopak na druhé straně musel domácí brankář Kuča dvakrát likvidovat samostatné nájezdy hostů. V 65.minutě po nenápadné akci se opřel do míče z 18.metrů nikým neatakován hostující žáček a střela skončila v domácí síti. Poté se zase na chvíli jiskřilo, hra se kouskovala a oba týmy si vysloužili po žluté kartě. V 90.minutě již do otevřené obrany hosté pečetili své vítězství čtvrtou brankou. Je škoda, že se domácím hráčům nepodařilo využít své šance, protože konečný výsledek je pro ně velice krutý a tak jednoznačně neodpovídal předvedené hře.

Tak vysoká porážka je pro nás možná hodně krutá, ale nic jiného si bohužel nezasloužíme. Pokud nebudeme využívat své šance a necháme pochodovat místo hry, svou nervovou soustavu, tak na nic lepšího myslet nemůžeme. Rozhodčí tam měl sice nějaké nepřesnosti, ale výsledek nijak neovlivnil. Problém je v tom, že tady máme hodně nových hráčů a tým je fotbalově dost nevyhraný a nevyrovnaný. Taktéž chybí fyzička což je základ. Kluci se však s tím budou muset poprat. Sráží nás zbytečné individuální chyby v přechodové fázi a  v obraně. Přistoupit před šestnáctkou k hráči, který se chystá zakončit je chyba bránícího hráče, to si musí každý uvědomit. Musím pochválit Dominika Blaha, protože se statečně rval vpředu s přesilou, dokázal podržet míč a hosté s ním, měli plné ruce práce. Taktéž výkon Honzy Hovůrky v obraně snese přísnější měřítko. V sobotu máme derby v Suché a pak se uvidí.. tr.Zábranský

odkaz zde: http://www.fkgc.cz/?fixture_and_result=inter-petrovice

____________________________________________________________________________________________

GASCONTROL HAVÍŘOV – SPARTA DOBRÁ      0 4     (0  – 2)

Sestava Havířova : Kuča Schubert, Šlachta, Hovůrka, Kusin(78.Bajtek), Hánl(80.Kelnar),

Štromp, Kubovič(46.Tyl), Jašek, Chmiel(53.Hlobil), Vala.

03 Dub 2016 – 15:30 Havířov

Branky: 19.Kisza, 31.Malchárek, 46.Kisza, 70.Kisza

ŽK: 28.Kusin, 73.Hánl, 66.Kisza,

300 diváků

Rozhodčí Glomb, Malchárek, Poledník.

V 18. kole, 1.B třídy zavítal do Havířova první celek tabulky z Dobré.

V krásném slunečním nedělním odpoledni si našlo cestu na stadion, pod Letním kinem

na 300 diváků

Hostující hráči, jako jasný favorit utkání se hned chopili iniciativy a byli od počátku

utkání aktivnější. Na hře domácího celku, zase bylo patrné, že chtějí hrát na zajištěnou

obranu s rychlými brejky. Hosté však ukázali svou zkušenost a několikrát se dostali

na dostřel domácí brány, ale byli buď nepřesní, nebo domácí tým podržel brankář Kuča.

V 19.minutě ,však přišla rychlá akce hostů kdy hostujícího útočníka v tváři v tvář

fantasticky vychytal Kuča, ale bohužel vyražený míč uklidil za jeho záda, nikým nehlídán

Kisza.0:1.Poté se několikrát osmělili i domácí hráči, ale chyběl jim klid v zakončení.

Po sporném momentě u hostující šestnáctky, se dostali hráči Dobré k míči a jejich

průnik z levé strany, hasila v šestnáctce domácí obrana, nedovoleným zákrokem

a následnou penaltu v 31.minutě Malchárek bezpečně proměnil. Domácí určitě nelze

upřít snahu, bohužel je však někdy srážela vlastní nepřesnost a hlavně nedisciplinovanost.

Hosté měli naopak ještě další šanci ke zvýšení stavu, ale na poslední chvíli jejich šanci

 hasila domácí obrana v čele s kapitánem týmu Hovůrkou. Stavem 0:2 taky poločas skončil.


Do druhého poločasu do domácí sestavy místo Kuboviče přišel Tyl a místo zraněného

zkušeného Chmiela, mladičký Hlobil. Než se domácí rozkoukali, obdrželi rychlou

branku, kdy svou druhou branku vstřelil neúnavný hostující Kisza. Poté přišli i

šance domácího týmu, ale opět chyběl větší klid v zakončení a trochu štěstíčka.

Domácí brankář Kuča zase na druhé straně hasil závar a špičky prstů vyrazil gólovou

šanci Dobré, za což sklidil obrovský aplaus. Bohužel po brejku hostů, kteří trestali

sebemenší chyby domácích hráčů, zkompletoval svůj hattrick opět Kisza, když prostřelil

domácí obranu. Utkání tak skončilo zaslouženým a očekávaným vítězstvím lídra celé

soutěže. Domácí hráči se nyní musí soustředit na souboje s týmy ze spodní části tabulky.

Pokud se chtějí zachránit, musí bezpodmínečně bodovat.

odkaz na celý článek zde :  http://www.fkgc.cz/?fixture_and_result=15-kolo

_____________________________________________________________________________________________

z webu klubu Sparta Dobrá

Muži: Z Havířova vezeme tři body… (Aktualizováno)
neděle 3.4.2016 – 15:30 – hřiště Havířov (ČSAD) – mistrovské utkání 1.B třídy sk.C
BUS odjezd ve 14:00 ze Sparty
FK GASCONTROL HAVÍŘOV
TJ SOKOL DOBRÁ
0 (0)4 (2)
Branky Dobré:  3x Kisza, Malchárek (pen.)
Sestava Dobré:  Lamoš (75. Řízek) – Lužný (83.Zícha), Pietroszek, Šebestík, Javorek D. – Šmahaj, Gryžboň J. (63. Filipčík), Šponiar, Malchárek (59. Gryžboň O.) – Rajnoch – Kisza (71. Damek)
K prvnímu venkovnímu jarnímu utkání jsme zajížděli na půdu posledního týmu soutěže. Havířov v zimní přestávce opustilo několik hráčů a dává předost mladým klukům. V žádném případně jsme toto utkání nechtěli podcenit, i když už první minuty ukázaly, že bude jen otázkou času, kdy se naši hráči gólově prosadí.V sedmé minutě jsme se dostali do první vážnější situace. Šmahaj sklepnul míč Rajnochovi, ale ten bohužel minul. V desáté minutě se skvěle individuálně prosadil Lužný. Ve vápně našel Rajnocha, který z první pálil pouze do břevna. Za další minutku jsme měli ve vápně Havířova obrovský tlak, bohužel nikdo pořádně nezakončil. V devatenácté minutě už jsme se ale radovali. Rajnoch dostal dlouhý pas, který připravil k zakončení Malchárkovi, ten jen trefil gólmana Kuču, ale z dorážky se prosadil Kisza – 0:1. Po půl hodince hry už to bylo o dvě branky. Rajnoch se prodral až do vápna, kde byl jasně faulován. K penaltě se postavil Malchárek a s přehledem poslal gólmana Kuču na druhou stranu – 0:2. Domácí o sobě dali poprvé vědět v třiatřicáté minutě. To střílel z 30 metrů Hánl a celkem slušně prověřil Lamoše v naší bráně. V šestatřicáté minutě měl obrovskou šanci Kisza, ale nedal.

Druhá půle ani nemohla začít lépe. Rajnoch přihrál Kiszovi, který si ve vápně počínal jako zkušený mazák. Po vykláněčce a následné přesné ráně k tyči zvýšil už na – 0:3. V pětapadesáté minutě pálil z dálky Javorek, ale jeho pokus šel nad bránu. Domácí poté měli dvě slibné šance v rozmezí pětašedesáté a osmašedesáté minuty. Ale kapitán Hovůrka ani jednu naštěstí neproměnil. A tak jsme se opět radovali my. Běžela sedmdesátá minuta a Rajnoch zahrával rohový kop. Na zadní tyči našel osamoceného Kiszu, který hlavičkou završil svůj hattrick – 0:4! Poslední gólová šance přišla čtvrt hodinky před koncem utkání. Nejprve Šmahaj pálil do tyče. Následnou dorážku zlikvidoval Šponiarovi Kuča a z další dorážky mířil Damek jen těsně vedle pravé tyče. Rozhodnuté utkání se poté už spíše jen dohrávalo.

Velmi důležité tři body si tedy odváží Dobrá. Havířov neměl sebemenší šanci. Utkání jsme měli od první až do poslední minuty jasně pod kontrolou. Rád bych ovšem vyzdvihnul počet diváků, kterých bylo na utkání neuvěřitelných 300! To se na 1. B třídu opravdu nevidí často. Rád bych také poděkoval našim fanouškům, kteří v hojném počtu vážili cestu do Havířova a velmi nás tímto podpořili. Příští utkání odehrajeme v domácí prostředí v sobotu 9.4. od 15:30. V derby přivítáme Tošanovice.

Autor článku: Ondřej Glogar

http://www.sokoldobra.cz/zobrazit.php?id=373

____________________________________________________________________________________________

z oficiálního webu klubu Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí sehrálo dnes první přípravný zápas, kdy doma porazilo Ústí u Hranic 3:2 (2:0). Trenér Martin Kotůlek měl k dispozici podzimní divizní kádr. Poločas odchytala nová tvář v brance – Tomáš Kuča. Tento brankář je ve Valašském Meziříčí na týdenních testech. 

Tomáš Kuča je brankář známý hlavně v Moravskoslezském kraji mezi mnoha kluby počínaje Havířovem. Má dokonce své osobní webové stránky, na kterých svou osobou propaguje brankářské řemeslo.

Více zde: www.tomaskuca.cz

po-primaku valmez-2

Foto Tomáš Kuča

„ Máme ho tady na týdenní zkoušce a pak se rozhodneme, zda ho budeme angažovat“ dodal trenér Martin Kotůlek.

Valašské Meziříčí – Ústí u Vsetína 3:2 (3:0)

Branky Valašského Meziříčí: Martin Výmola, Petr Dragon, Jakub Kapusta.

„První poločas byl výborný. V tom druhém jsem zkoušel jiné složení sestavy, například Marka Macíčka mladšího na postu defenzivního štítu zálohy, protože vím, že to ve svém minulém působišti hrával. Druhý poločas hráli převážně kluci s tréninkovým mankem, aby se do toho po fyzické stránce postupně dostali,“ řekl k samotnému zápasu Martin Kotůlek.

Valašské Meziříčí: 

1. poločas: Kuča – Roupec, Marek Macíček II, Michálek, Petr Plešek – Sviták – Lukáš Lasovský, Kufa, Dokoupil, Marek Macíček I – Dragon.

2. poločas: Michut – Roupec, Sviták, Michálek, Lukáš Lasovský – Marek Macíček II – Kapusta, Žilinský, Martin Václavík, Drápela – Výmola.

Trenér Martin Kotůlek.

P1230184 P1230188 P1230191 P1230198 (1) P1230198 P1230199 P1230201 P1230204 P1230210

Foto Milan Kleindorf

z oficiálního webu klubu FK Slávia Orlová 

Výhra béčka nad SN Havířov

znak

13.6.2015

Naše béčko dneska zakončilo letošní ročník výhrou nad SN Havířov.Výhra se rodila velice těžko.Do Orlové přijel houževnatý soupeř,který nám zpočátku nadělal spousty problémů.Bohužel obrana byla dneska hodně děravá.Ještěže za nepozornou obranou stál tentokrát dobře chytající brankář Kuča,který zneškodnil dva samostatné průniky soupeře.Navíc se blýsknul i zákrokem proti 3 hráčům soupeře,kteří viděli už míč v síti.Jenže Kuča byl proti.V 17 minutě se opřel do míče Mleziva a bylo to 1:0.Bohužel ve 28 minutě hosté srovnali na 1:1 bombou přímo do šibenice.Mohli jsme jít i do vedení jenže o pár minut později neproměnil Lobodinský penaltu.Ve 36 minutě prošli obranou jak nůž máslem a hosté rázem vedli 1:2.Ještěže z nebývalé dobrou formou se potkal Mleziva který si vyskočil po rohu ve 42 minutě nejvýše a hlavou srovnal na 2:2.Ve druhém poločase měli hosté další šance,ale tentokrát už byla obrana pozorná a co nezachytla obrana pochytal spolehlivý Kuča.V 52 minutě završil hattrick dnes výborně hrající Mleziva a předvedl jak se kopou penalty,druhou penaltu v zápase jsme proměnili a vedli jsme 3:2.Od té doby hosté značně polevili.Jenže dlouho branková pojistka nepřišla.Až v 80 minutě předvedl střídající Eda Gorol,že když nevíš co z míčem tak ho vypal na branku a míč byl v síti,vedli jsme již 4:2.V nastaveném čase pak ještě přidal branku agilně hrající Vlček 5:2.

Sestava Orlové B:

Kuča-Vlček-Škuta-Mleziva-Parák-Kopel-Lobodinský-Papuga(75.Gorol)-Jarmar(64.Danel)-Novák-Vanečko(83.Nekoranec).Trenér:Jiří Aksteiner.

Rozhodčí:Wawrzyk

Delegát:Reli.

75 diváků

Žk:0/1

Rohy:8/6

Více zde: https://fkslaviaorlovalutyne.webnode.cz/products/vyhra-becka-nad-sn-havirov/

_____________________________________________________________________________________________

Z webu klubu FC Horní Bludovice

Proti Slávii Orlové B bez branky i bez bodůPDFTiskEmail
Neděle, 26 Duben 2015 14:10

FC Horní Bludovice – FK Slavia Orlová B   0 – 2   (0 – 0)

Na domácí půdě jsme hostili rezervu Slávie Orlová. V úvodní dvacetiminutovce nás hosté dostali pod tlak, kterému jsme díky skvělým zákrokům gólmana Davida Ryšánka neinkasovali branku. Ve 20. minutě pálil nad bránu Michal Foniok a stejnou šanci zazdil i ve 41. minutě. Ve 32. minutě se k rozehrání přímého kopu postavil Matěj Schindler, z pravé strany poslal míč do prostoru malého vápna, kde hostujícímu brankáři Kučovi pomohlo břevno a následné vyhlavičkováni hostů z brankové čáry. Tak se šlo do kabin za stavu 0-0.
Zvednout se fotbalově a být důraznější mělo naše hráče nabudit do druhé půle. Hra se vyrovnala a bylo otázkou, kdo otevře první skóre. Šance byly na obou stranách. K rozehrání přímého kopu z hranice velkého vápna se postavil Ivo Hanzlík, míč nasměroval přes zeď do levé šibenice, ale brankář Slavie Kuča skvělým zákrokem uhájil čisté konto.
Další rozuzlení zápasu mohlo přijít v 84. minutě, kdy po rychlém brejku Jana Wojnara z pravé strany předložil krásný balón do běhu Radkovi Zikovi, ale jeho tutovku (sám na brankáře ) opět skvěle vychytal gólman Orlové Kuča. A hned  vzápětí udeřili hosté a trochu se štěstím se ujali vedení 0-1. Ani závěrečná hra vabank nám gólovou radost nepřinesla, ba naopak hosté skórovali ještě jednou v samém závěru 0-2. A tak nás mohou mrzet neproměněné šance. Fotbal je o brankách a ne o šancích. A tak musíme uznat kvalitu hostů, protože oni na rozdíl od nás ty góly dali. NO NI, JEDEME DÁL.

_____________________________________________________________________________________________

Z oficiálního webu klubu Slavoj Rychvald

I druhý jarní zápas mužů skončil dělbou bodů

V zápase na hřišti Slávie Orlové „B“, která svá domácí utkání hraje na umělé trávě v Orlové, postrádal trenér Milan Vantuch hned několik hráčů, kteří byli v minulém utkání na hřišti od začátku. Proto musel sestavou výrazně zamíchat a ve druhé půli se do hry na pozici útočníka dostal i druhý brankář Karel Ježek.

V prvním poločase se toho na hřišti moc nedělo, fotbal byl vyrovnaný, oba týmy měly své lepší i horší chvilky. Na větší šance to bylo 3:3, ale v prvním poločase jsme se gólu nedočkali.

Ve druhé půli byli aktivnější domácí a okolo 60. minuty se ujali vedení, když po straně utekl Závacký a stříleným centrem našel Danela, který střelu z voleje umístil k tyči. Domácí hrozili dále hlavně z rohů. Slušnou šanci Slavoje měl Rozsíval, když hlavou po rohu jen těsně minul tyč.
Kolem 75. minuty jsme měli možnost standardní situace zhruba ze vzdálenosti 23 metrů, do míče se opřel kapitán Tomáš Grochovský a trefil jednoho z bránících hráčů, od kterého se míč odrazil do protipohybu domácího brankáře Tomáše Kuči a skončil v síti. Hosté se snažili dále hrát, ale síly docházely a na lavičce byli připraveni pouze 2 náhradníci. Domácí tak byli aktivnější a několikrát Slavoj podržela obrana společně s gólmanem.

Při posledním tlaku těsně před 90. minutou se odrazil míč k Davidu Glacovi, který mohl jít společně s Michalem Dzikem na posledního bránícího hráče Orlové, a pak snad i na gólmana Kuču, ale rozhodčí pro jistotu bez nastavení snad ani vteřiny zápas ukončil. Tím naštval naše hráče, fanoušky a dokonce i pár fanoušků domácích. Zápas tak skončil remízou 1:1 a Slavoj i z druhého jarního zápasu na půdě soupeře veze plusový bod. Závěrem se sluší poděkovat všem fanouškům, kteří se navzdory nepříliš jarnímu počasí přišli na zápas podívat.


Slavia Orlová „B“ – Slavoj Rychvald 1:1 (0:0)
Branka Slavoje: Grochovský
Sestava: Chamrath – Glac, Plánička, Matajsz, Kolibač (Kalivoda) – Rozsíval, Grochovský, Míček, Macura – Čudejko (Ježek), Dzik
Trenér: Milan Vantuch

odkaz na článek: http://www.slavojrychvald.cz/?p=216

_________________________________________________________________________________________

z oficiálního webu klubu FK Slávia Orlová 

___________________________________________________________________________________________

Louky nad Olší -Orlová B  1:4  (1:1)

znak

19.10.2013

Ve velmi improvizované sestavě zajíždělo Orlovské béčko ke svému mistrovskému utkání do Louk.Odjeli jsme pouze z 12 hráči.Chybělo nám ze zdravotních důvodu a z pracovní vytíženosti několik hráčů.A bohužel áčko hrálo svůj mistrák v Třebíčí.Aby smůly nebylo konec,tak se při rozcvičce zranil i ten 12-hráč(Nekoranec).A tak trenér musel postavit mezi tyče Tomáše Kuču a do útoku Michala Ščerbu.A že to byl tah výborný ukázal průběh utkání.Po úvodním otukavání se jako první dostala do šance Orlová,bohužel Danel přestřelil.O několik minut později neuspěl Jordán.A tak se osmělili i domácí.Ve 25 minutě ovšem domácí útočník proti Tomášovi Kučovi neuspěl,jeho šanci mu vyrazil na roh.Na druhé straně neuspěl ani podruhé v utkání Danel.A tak to zkusili opět domácí ovšem Kuča s přispěním obrany odvrátili na roh.Bohužel ve 32 minutě neuspěl Papuga ze svoji šanci.A tak přišla 35 minuta a bohužel hrubka Orlovské obrany kdy domácí útočník vystřelil zhruba z 20 metrů a celá Orlovská obrana včetně brankáře Kuči zaspala a domácí tak rázem vedli 1:0.Ovšem ne nadlouho.Orlová si vytvářela neustálý tlak a odměnou ji bylo vyrovnání ve 43 minutě,když po standartce a přistrčení míče Trlifaje na Šlachtu bylo srovnáno na 1:1.Nástup do druhého poločasu měl Orlovský tým přímo excelentní když během 4.minut rozhodl o výsledku.Ve 49.minutě rozehrál přímý kop Papuga tak fámozně,že domácí se jen ohlédli za míčem v bráně 1:2.V 53 minutě si naběhl na centr Huráč a nekompromisní bombou zvýšil již na 1:3.Potom se sice domácí začali více věnovat útočení,ale Orlovská obrana v čele z brankářem Kučou jim už z utkáním nic nedovolila udělat.A tak přišla v 84 .minutě třešnička na dortu,kdy útočník Ščerba po další vynikající přihrávce završil vítězství Orlové brankou na 1:4.

Sestava Orlové:

Kuča-Parák-Šlachta-Kroček-Vanečko-Papuga-Trlifaj-Huráč-Danel-Jordán-Ščerba.Trenér:J.Aksteiner.

Rozhodčí:A.Lipták-R.Lipták-J.Jurček.

Rohy:10/5,žk:3/2,diváků:20

více zde: http://www.fkslaviaorlovalutyne.cz/products/trebic-orlova-1-0-0-0-/

________________________________________________________________________________________

Havířovsko 30.5.2007

____________________________________________________________________________________________

Havířovsko 12.9.2006.

Havířov – Béčko havířovského MFK po porážce v Loukách zabralo a porazilo doma bohumínskou Viktorii. Při velké herní převaze mohli vyhrát rozhodně výraznějším rozdílem.

MFK Havířov B – Viktoria Bohumín 3 : 1           ( 3 : 0 )

Po opatrném začátku se taktovky chopili domácí. Už se zdálo, že první velkou šanci zazdil ve 13. minutě Puček, který za přispění gólmana orazítkoval tyč, ale u míče byl nejrychleji Režňák a domácí vedli 1: 0. Druhou branku přidal až ve 25. minutě z penalty Šimčík. Další šance Havířova postupně spálili Puček, Kroužek a Režňák. Ten musel pro zranění odstoupit. Jeho náhradník Timp si po třech minutách pobytu na hřišti naběhl za obranu a lobem z 25 metrů přes vyběhnuvšího gólmana zvýšil na 3: 0. Ve druhé půli pokračovali domácí v náporu i pálení šancí. V koncovce selhali Puček, Gula i Režňák. Timp nastřelil z přímého kopu břevno. Když Havířované další branku nepřidali, osmělili se i hosté, kteří snížili na konečných 3:1. V 88. minutě se ještě zaskvěl po celý zápas bezchybně chytající gólman domácích Kuča, když vytáhl střelu mířící do šibenice. “Svěřencům, až na závěrečných 20 minut, nemůžu nic vytknout. Jen díky naší špatné koncovce nebyl v poločase stav výraznější,” řekl po utkání trenér domácích Petr Válek.

Sestava Havířova: Kuča Šimčík, Stach, Gula, Taláš Režňák J., Kožušník ( 70. Geršl), Kroužek, Borek Puček ( 58. Balvar), Režňák M. ( 35. Timp) 

Trenér Petr Válek

____________________________________________________________________________

deník Havířovsko ze dne 19.6.2006

_____________________________________________________________________________

deník Havířovsko ze dne 20.5.2006

_____________________________________________________________________________

deník Havířovsko ze dne 17.4.2006