Chycené penalty v zápasech

PŘEHLED CHYCENÝCH PENALT V ZÁPASECH

Slávia Orlová „B“ – OKD Doubrava

sezona 2013/2014 a utkání zimního turnaje 2014 v rámci zimní přípravy , chycená penalta ve druhém poločase za stavu 1:3, konečný výsledek 4:3 pro Slávii Orlovou

Staré Město – Fryčovice

začátek sezony 2012/2013 a přípravné utkání na 1.A Třídu Mužů, ve druhém poločase za stavu 1:2 chycená penalta, konečné skóre tak zůstalo 1:2 pro Fryčovice

Dolní Datyně – Biocel Vratimov

začátek sezony 2011/2012 a přípravné utkání na 1.B Třídu Mužů, ve druhém poločase za stavu 3:0 pro Vratimov chycená penalta (bohužel z dorážky už soupeř skóroval a v závěru utkání druhou penaltu už proměnil) , konečný výsledek 6:3 pro Vratimov

Bartošovice – FK Těrlicko „A“

jaro 2005 (sezona 2004/2005) a mistrovské utkání Krajské Soutěže Staršího dorostu, v prvním poločase za stavu 0:0 chycená penalta,konečné skóre však nakonec 3:2 pro Bartošovice

ŽD Bohumín – FK Těrlicko „B“

Podzim 2004 (sezona 2004/2005) a mistrovské utkání OP Staršího dorostu , ve druhém poločase za stavu 3:0 pro Bohumín chycená penalta, konečné skóre 6:0 pro domácí Bohumín (druhou penaltu už soupeř proměnil)

Baník Albrechtice – Slovan Havířov

ročník 2001/2002 a mistrovské utkání KP Mladšího dorostu na jaře 2002, v prvním poločase za stavu 2:0 pro Havířov první chycená penalta, ve druhém poločase za stavu 3:0 pro Havířov druhá chycená penalta , konečný výsledek 6:0 pro Slovan Havířov

Slovan Havířov – FK Vítkov

ročník 2001/2002 a mistrovské utkání KP Mladšího dorostu , v prvním poločase za stavu 2:0 chycená penalta, konečný výsledek 2:2.