STATISTIKY

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH SOUTĚŽNÍCH ZÁPASŮ MEZI DOSPĚLÝMI

– 114 STARTŮ

 

CELKOVÝ POČET ODEHRANÝCH SOUTĚŽNÍCH MINUT MEZI DOSPĚLÝMI

– 7331 MINUT

 

__________________________________________________________________

BILANCE MEZI PROFESIONÁLY

         „A“

– počet odehraných (přípravných) zápasů :     1 

ČAFH – SFC Opava „A“   (tehdy 2.liga, nyní 1.liga)      2 : 2            /29.6.2016/

( 2 odehrané minuty ….bez inkasované branky ) 

 

počet úspěšných zákroků   :  1              

inkasované góly                        :  0

 

1x čisté konto 

ČAFH – SFC Opava „A“               / 0 : 0 /

/v závorce je uveden výsledek v době mého pobytu na hřišti/

____________________________________________________________________________

 MSFL – 3.LIGA (poloprofesionální soutěž)

„A“„B“

– počet tréninkových jednotek v MSFL  :   32 tréninků 

  • v přípravě  93  odehraných minut (2 zápasy)

 

– Kluby : FC Hlučín                                                                  ( 7 tréninků )

              FC Baník Ostrava  „B“                                          ( 3 tréninky )

              FK Slávia Orlová  „A“                                             ( 20 tréninků )

             MFK Vítkovice,MFK Frýdek-Místek               ( 1 individuální trénink ) 

 

– počet odehraných (přípravných) zápasů :    2

FK Slávia Orlová  „A“ – FK Slávia Orlová  mix „A -B“ (MSFL ,okresní přebor)   7 : 3   /2014/

( 90 odehraných minut ….tři inkasované góly – ve druhém poločase čisté konto)

 

MFK Havířov (divize E) FK Slávia Orlová  „A“                                               : 7   / 0 : 0 /     /2014/

( 3 odehrané minuty ….bez inkasované branky ) 

 

1x čisté konto 

MFK Havířov – FK Slávia Orlová  „A“         / 0 : 0 / 

 

/v závorkách jsou uvedeny výsledky v době mého pobytu na hřišti/

 

___________________________________________________________

DIVIZE (4.LIGA)

„A“„A“

– počet tréninkových jednotek v Divizi : 56 tréninků

  • v přípravě 110  odehraných minut  (2 zápasy)

 

– Kluby : Baník Albrechtice             ( 36 tréninků )

                     MFK Havířov                         ( 5 tréninků )  

                     Valašské Meziříčí                (5 tréninků)

                      FC Heřmanice Slezská    ( 4 tréninky * )

                      FK Nový Jičín                        ( 4 tréninky )

                    MSA Dolní Benešov             ( 2 tréninky  ) 

 

– počet odehraných (přípravných) zápasů :    2

 Valašské Meziříčí – Sokol Ústí ( KP)                      3 : 2     / 1 : 0 /        /2016/

( 45 odehraných minut ……BEZ INKASOVANÉ BRANKY)

 

FK Nový Jičín – Sokol Tichá  (1.B Třída )            2 : 2   /2 : 2/          /2012/

( 65 odehraných minut …… dva inkasované góly)

 

1x čisté konto 

Valašské Meziříčí – Sokol Ústí                / 1 : 0 /

/v závorkách jsou uvedeny výsledky v době mého pobytu na hřišti/

 

 

__________________________________________________________________

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

– KP (nejvyšší krajská soutěž)

„A“

101 odehraných minut  (sezona 2017/2018)

Klub :      FK SK Polanka „A“  (101 minut )

 

2 soutěžní starty 

                                zápas                                                            (odehrané minuty)

SK Polanka „A“ – FC Bílovec                        2 : 5          (90 minut)

SK Polanka „A“ – Sokol Stará Bělá           5 : 0          (11 minut)

 

1x čisté konto 

SK Polanka „A“ – Sokol Stará Bělá 

 

 

– počet odehraných přípravných zápasů :   14

SK Polanka  – Petřvald na Moravě    4 : 3    ( 3 : 0 )     /2018/

( 45 odehraných minut  …. BEZ INKASOVANÉ BRANKY ! )

FC Hlučín U19 – SK Polanka                  1 : 5    ( 1 : 2 )   /2018/

( 30 odehraných minut….1 inkasovaný gól)

SK Polanka – TJ Klimkovice                  2 : 1    ( 2 : 0 )  /2017/

( 45 odehraných minut  …. BEZ INKASOVANÉ BRANKY ! )

Petřvald na Moravě – SK Polanka      3 : 2   ( 2 : 2 )  /2017/

( 45 odehraných minut  …. 2 inkasované góly)

Frenštát p.R. – Slávia Orlová                 7 : 0  ( 5 : 0 )   /2016/

( 45 odehraných minut  …. 5 inkasovaných gólů )

Dolní Lutyně – Slávia Orlová                  0 : 4    ( 0 : 0 )      /2015/

( 10 odehraných minut …. BEZ INKASOVANÉ BRANKY ! ) 

Slávia Orlová – Slovan Orlová                   3 : 0  ( 0 : 0 )   /2015/

( 15 odehraných minut …. BEZ INKASOVANÉ BRANKY ! ) 

Slávia Orlová – FC Baník Ostrava „U21“       0 : 5   ( 0 : 1 )   /2015/

( 10 odehraných minut – 1 inkasovaný gól ) 

Frenštát p.R. – Slávia Orlová                 1 : 4       (0 : 0)     /2015/

( 30 odehraných minut….BEZ INKASOVANÉ BRANKY ! ) 

 Slávia Orlová „A“ – IRP Český Těšín         9 : 0     /2015/

( 90 odehraných minut ) 

Moravan Oldřišov – MSA Dolní Benešov    2 : 1      ( 1 : 0 )      /2012/

( 45 odehraných minut  …. BEZ INKASOVANÉ BRANKY ! )

Moravan Oldřišov – Lazio Suché Lazce    5 : 3      ( 4 : 0 )    /2012/

( 45 odehraných minut …. BEZ INKASOVANÉ BRANKY ! )             

Slovan Záblatí – FK Bohumín                       5 : 8      ( 3 : 5 )   /2011/

( 45 odehraných minut …. 3 inkasované góly )

Depos Horní Suchá – Biocel Vratimov      5 : 1   (4 : 1 )   / 2009 /

( 45 odehraných minut ……. 4 inkasované góly )

 

7x čisté konto 

Petřvald na Moravě – SK Polanka                  / 0 : 3 /

SK Polanka – TJ Klimkovice                              / 2 : 0 /

Sokol Dolní Lutyně – Slávia Orlová               / 0 : 0 /  

Slávia Orlová – Slovan Orlová                          / 0 : 0 /  

Frenštát p.Radhoštěm – Slávia Orlová       / 0 : 0 /

Moravan Oldřišov – Lazio Suché Lazce        / 4 : 0 /

Moravan Oldřišov – MSA Dolní Benešov       / 1 : 0 /

/v závorkách jsou uvedeny výsledky v době mého pobytu na hřišti/

 

__________________________________________________________________

1.A Třída ( vyšší krajská soutěž ) :

–  61 odehraných minut ( sezony 08/09, 09/10 a 12/13 )

– 5 soutěžních startů :

          zápas                                                                              ( odehrané minuty )

Baník Albrechtice – Staré Město            4 : 0            ( 7 minut )

FC Libhošť – Horní Suchá                             3 : 1           ( 16 minut )

Dolní Lutyně – Bystřice n.O.                      4 : 0            ( 15 minut )

FC Libhošť – Dolní Lutyně                           6 : 0            ( 13 minut )

Dolní Lutyně – SK Smilovice                     1 : 4            ( 10 minut )

 

– Kluby : Sokol Dolní Lutyně    ( 38 minut)

                 Depos Horní Suchá       (16 minut )

                Durman Staré Město    (7 minut )   

                SK Brušperk                      

                

 

– 1x  čisté konto : Dolní Lutyně – Bystřice n.O.    4 : 0

 

– 1x hráč utkání :

Libhošť – Horní Suchá             3 : 1

——————————————————————————————————

1.B Třída ( nižší krajská soutěž ):

– 2031 odehraných minut ( jaro 06/07,podzim  07/08,jaro 15/16,jaro 18/19,podzim 19/20 )

 

– Kluby : FC Horní Bludovice            ( 902 minut )

                     FK Gascontrol Havířov    (810 minut)

                     Sokol Krásné Pole              (339 minut*)

 

– 28 soutěžních startů

                           zápas                                                                               ( odehrané minuty )

Sokol Krásné Pole – SK Bohuslavice                       6 : 1     ( 4 minuty ) 

Sokol Krásné Pole – Slavoj Rychvald                      6 : 1     ( 7 minut ) 

Sokol Krásné Pole – Sokol Šilheřovice                   4 : 3     ( 90 minut )

Sokol Krásné Pole – Sokol Kozmice                         1 : 5    ( 45 minut )

TJ Řepiště – Sokol Krásné Pole                                   1 : 3    ( 90 minut)

Sokol Krásné Pole – FK Velké Hoštice                    7 : 1     ( 13 minut ) 

Sokol Krásné Pole – Sokol Hať                                     2 : 2     ( 90 minut)                 

Pražmo Raškovice – FK Gascontrol Havířov     3 : 4     ( 45 minut)

FK Gascontrol Havířov – SK Smilovice                 1 : 3       ( 90 minut )

Finnstal Lučina – FK Gascontrol Havířov           7 : 0       (90 minut ) 

FK Gascontrol Havířov – Sokol Hnojník              0 : 4       (90 minut )

FK Nýdek – FK Gascontrol Havířov                        5 : 0       (90 minut ) 

FK Gascontrol Havířov – Spartak Jablunkov   3 : 3      (90 minut)

Horní Suchá – FK Gascontrol Havířov                  7 : 0       (90 minut ) 

FK Gascontrol Havířov – Inter Petrovice            1 : 4        (90 minut)

FK Gascontrol Havířov – Slovan Orlová             0 : 3        ( 45 minut)

FK Gascontrol Havířov – Sparta Dobrá                0 : 4       (90 minut) 

FC Horní Bludovice – FK Slávia Orlová “ B “    3 : 1       ( 90 minut )

Slavoj Rychvald – FC Horní Bludovice                 0 : 1       ( 90 minut )

FC Horní Bludovice  TJ Oldřichovice                   1 : 4       ( 90 minut )

FK Nýdek  FC Horní Bludovice                                3 : 1        ( 90 minut )

FC Horní Bludovice – Horní Žukov                         1 : 0        ( 90 minut )

FC Horní Bludovice – SK Smilovice                        3 : 0        ( 90 minut )

Slavoj Petřvald – FC Horní Bludovice                  3 : 1        ( 90 minut )

FC Horní Bludovice  Sokol Hnojník                     2 : 2        ( 90 minut )

FK Nýdek – FC Horní Bludovice                                2 : 0       ( 90 minut )

Horní Suchá – FC Horní Bludovice                          2 : 2       ( 2 minuty )

FC Horní Bludovice – Mosty u J.                               2 : 5       ( 90 minut )

 

série celých zápasů bez inkasované gólu – 2  (195 minut bez inkasované branky) :

FC Horní Bludovice – Horní Žukov                         1 : 0        ( 90 minut )

FC Horní Bludovice – SK Smilovice                       3 : 0        ( 90 minut )

 

– 5 x čísté konto :

Sokol Krásné Pole – FK Velké Hoštice     /v době pobytu na hřišti 0:0/    

Pražmo Raškovice – FK Gascontrol Havířov     /druhý poločas –  0:3 /

Slavoj Rychvald – FC Horní Bludovice      0 : 1

FC Horní Bludovice – Horní Žukov           1 : 0

FC Horní Bludovice – Smilovice                 3 : 0

 

 

– 1 x asistence na vstřelené brance :

FC Horní Bludovice – FC Slávia Orlová “ B “     

 

-2x hráč utkání :

Slavoj Rychvald – FC Horní Bludovice                      0 : 1

Finnstal Lučina – FK Gascontrol Havířov                7 : 0

 

TABULKA BRANKÁŘŮ V SEZÓNĚ 06/07

Brankář Mužstvo zápasy s nulou z celk.počtu z toho doma a venku
Bašanda Petr Smilovice 11 24 6 5
Drobec Vladimír H. Suchá 8 21 4 4
Fujak Josef Jablunkov 8 26 5 3
Pyszko Marian Nebory 6 26 4 2
Majer Daniel Sedliště 4 21 3 1
Chamráth Michal Sl. Rychvald 4 22 3 1
Bartoš Martin Věřňovice 4 23 3 1
Kuča Tomáš H. Bludovice 3 6 2 1
Kantor Jakub Nýdek 3 11 1 2
Kantor David Hrádek 3 13 2 1
Datko Miroslav Nýdek 3 14 2 1
Rozboj Jan D. Datyně 3 20 1 2
Ryšánek David H. Žukov 3 22 2 1
Jelen Břetislav Sl. Rychvald 2 4 1 1
Burgert David H. Bludovice 2 12 1 1
Ščerba Michal Sl. Orlová B 2 12 2 0
Sagan Pavel Oldřichovice 2 24 1 1
Rufer Václav Smilovice 1 2 1 0
Špička Filip H. Žukov 1 4 1 0
Michalík Pavel D. Datyně 1 6 0 1
Pav Jakub Hrádek 1 13 1 0
Žídek Vladimír Sedliště 0 1 0 0
Šupol Martin H. Suchá 0 1 0 0
Witásek René Sl. Orlová B 0 1 0 0
Čermák Roman Nýdek 0 1 0 0
Čopík Tomáš Věřňovice 0 1 0 0
Vasilko Jan H. Suchá 0 1 0 0
Dobřický Dalibor H. Bludovice 0 2 0 0
Harwot Patrik Věřňovice 0 2 0 0
Ernst Miroslav Oldřichovice 0 2 0 0
Boček Martin Sl. Orlová B 0 3 0 0
Bardoň Pavel H. Bludovice 0 3 0 0
Tomis Jakub Sedliště 0 4 0 0
Benedek Josef Sl. Orlová B 0 5 0 0
Noworyta Jiří Sl. Orlová B 0 5 0 0

 

————————————————————————————————————————————————————–

OKRESNÍ PŘEBOR /MĚSTSKÝ PŘEBOR OSTRAVY/ ( vyšší okresní soutěž )

-4818 odehraných minut  (jaro 2006,jaro 2008,jaro 2011,sezona 13/14 a 14/15,sezona 2017/2018)

„B“„B“„B“

– Kluby :   Slávia Orlová „B“         ( 2075 minut )

                      MFK Havířov „B“             ( 1097 minut ),

                      SK Polanka „B“                ( 872 minut )

                      SK Slavoj Petřvald         ( 542 minut )

                      Slovan Havířov                 ( 207 minut )

                       B.F. Orlová                          ( 25 minut ) 

                 

– 74 soutěžních startů

                            zápas                                                              ( odehrané minuty )

Unie Hlubina „B“ – SK Polanka „B“           2 : 1         (90 minut)

Slovan Ostrava – SK Polanka „B“             11 : 2         (90 minut)

SK Polanka „B“ – Slávia Michálkovice      4 : 1         ( 90 minut ) 

SK Polanka „B“ – Vítkovice Svinov             2 : 1         ( 90 minut ) 

SK Polanka „B“ – FC Vratimov „B“             2 : 2         ( 90 minut )

SK Polanka „B“ – Hošťálkovice                     1 : 4         (27 minut)

SK Polanka „B“ – Slovan Ostrava                 1 : 3         (90 minut) 

Slávia Třebovice – SK Polanka „B“              6 : 2         (90 minut)

Vítkovice Svinov – SK Polanka „B“              0 : 0         (90 minut)

FC Vratimov „B“ – SK Polanka „B“              6 : 2         (35 minut)

Sokol Hrabová „B“ – SK Polanka „B“        2 : 4         ( 90 minut)

Viktoria Bohumín – MFK Havířov „B“         1 : 4         ( 9 minut )  

Horní Žukov  – MFK Havířov „B“                    1 : 5         ( 8 minut ) 

B.F.  Orlová – MFK Havířov „B“                     1 : 5         ( 30 minut ) 

MFK Havířov „B“ – FK Těrlicko                      6 : 1         (13 minut)

MFK Havířov „B“ – Gascontrol Havířov    4 : 1         ( 6 minut )

Slavoj Rychvald – B.F. Orlová                         3 : 1       ( 25 minut ) 

Slávia Orlová „B“ – Slovan Havířov           5 : 2       ( 90 minut ) 

TJ HEPO Petřvald – Slávia Orlová „B“     1 : 3        ( 90 minut ) 

Slavoj Petřvald – Slávia Orlová „B“         0 : 5         ( 90 minut )

Baník Rychvald – Slávia Orlová „B“         2 : 5        ( 90 minut )

Věřňovice – Slávia Orlová „B“                      0 : 3        ( 90 minut )

Slávia Orlová „B“ – L.Petrovice „B“         3 : 4        ( 90 minut )

FK Bohumín „B“ – Slávia Orlová „B“        5 : 6        ( 90 minut )

Viktoria Bohumín – Slávia Orlová „B“      1 : 1        ( 90 minut )

Slávia Orlová „B“ – Albrechtice „B“         4 : 2        ( 70 minut )

Horní Bludovice – Slávia Orlová „B“         0 : 2        ( 90 minut ) 

Slávia Orlová „B“ – Louky nad Olší            2 : 0       ( 90 minut ) 

Slovan Záblatí – Slávia Orlová „B“            3 : 3       ( 71 minut ) 

Slávia Orlová „B“ – Slavoj Rychvald        1 : 1       ( 90 minut ) 

FK Těrlicko – Slávia Orlová „B“                    0 : 4     ( 90 minut ) 

Slávia Orlová „B“ – Fučík  Orlová                3 : 1     ( 90 minut ) 

Slávia Orlová „B“ – Baník Rychvald           3 : 1     ( 90 minut ) 

Slávia Orlová „B“ – TJ Petřvald                      2 : 6      ( 7 minut )

Slávia Orlová „B“ – Slavoj Petřvald             5 : 2     ( 15 minut )

Slávia Orlová „B“ – Viktoria Bohumín      12 : 1     ( 90 minut ) 

Albrechtice „B“ – Slávia Orlová „B“             1 : 4       ( 90 minut )

Louky nad Olší – Slávia Orlová „B“               4 : 1       ( 90 minut )

Slovan Havířov – Slávia Orlová „B“               1 : 7       ( 22 minut )

Slávia Orlová „B“ – Věřňovice                            8 : 2       ( 40 minut )

Slávia Orlová „B“ – Horní Žukov                       1 : 2        ( 15 minut )

Věřňovice – Slávia Orlová „B“                            3 : 8        ( 90 minut )

Slávia Orlová „B“ – FK Těrlicko                          6 : 1        ( 11 minut ) 

Baník Rychvald – Slávia Orlová „B“               1 : 2         ( 90 minut )

Louky nad Olší – Slávia Orlová „B“                  1 : 4        ( 90 minut )

TJ Petřvald – Slávia Orlová „B“                           4 : 2       ( 12 minut )

Slávia Orlová „B“ – Baník Rychvald                  5 : 2        ( 2 minuty )

Slovan Havířov – Slávia Orlová „B“                   0 : 4       ( 10 minut )

Slavoj Petřvald – Horní Žukov                                 0 : 2       ( 90 minut )

Věřňovice – Slavoj Petřvald                                       0 : 2        ( 90 minut )

Slavoj Petřvald – Fučík  Orlová                                1 : 1        ( 90 minut )

ČSAD Havířov – Slavoj Petřvald                                2 : 0        ( 90 minut )

Slavoj Petřvald – Slavoj Rychvald                          0 : 1       ( 90 minut )

Falco Doubrava – Slavoj Petřvald                            3 : 0       ( 2 minuty )

Slavoj Petřvald – FK Bohumín „B“                          3 : 4       ( 90 minut )

MFK Havířov „B“ – Inter Petrovice                          5 : 2       ( 20 minut )
MFK Havířov „B“ – Horní Žukov                                 6 : 1       ( 90 minut )
B.Rychvald – MFK Havířov „B“                                  1 : 1       ( 45 minut )
TJ Petřvald – MFK Havířov „B“                                  4 : 4      ( 50 minut )
FK Těrlicko – MFK Havířov „B“                                   8 : 4      ( 15 minut )
Inter Petrovice – MFK Havířov „B“                          4 : 0       ( 90 minut )
MFK Havířov „B“  FK Těrlicko                                   1 : 1       ( 90 minut )
MFK Havířov „B“ – Sl.Petřvald                                   3 : 4       ( 90 minut )
Domaslavice – MFK Havířov „B“                               1 : 4       ( 90 minut )
Doubrava – MFK Havířov „B“                                       1 : 4       ( 90 minut )
MFK Havířov „B“ – Záblatí                                              1 : 5      ( 90 minut ) 
Slovan Orlová – MFK Havířov „B“                             1 : 0      ( 90 minut )
MFK Havířov „B“ – V.Bohumín                                      3 : 1     ( 90 minut )
Loko Louky – MFK Havířov „B“                                    1 : 0      ( 90 minut )
Slovan Havířov – Loko Louky                                        4 : 1      ( 10 minut )
H.Bludovice – Slovan Havířov                                       2 : 1     ( 15 minut )
Slovan Havířov – Inter Petrovice                                2 : 1     ( 90 minut )
Slovan Havířov – FK Těrlicko                                         3 : 0     ( 2 minuty )
Slovan Havířov – Slovan Orlová                                  4 : 0     ( 90 minut )
TABULKA JARNÍ ČÁSTI SEZONY 2014/2015(období kdy jsem byl stabilní jedničkou B týmu Slávie Orlové)
1.Loko Petrovice B       39 bodů
2.OKD Doubrava            38 bodů
3.SLÁVIA ORLOVÁ B     35 bodů
4.Slovan Záblatí             31 bodů
5.TJ HEPO Petřvald      29 bodů
6. Louky nad Olší           29 bodů
7.Slavoj Rychvald           26 bodů
8.Sokol Věřnovice          26 bodů
9.Slovan Havířov             22 bodů
10.FK Těrlicko                  18 bodů
11.Horní Bludovice          17 bodů
12.Baník Rychvald           15 bodů
13.FK Bohumín B              11 bodů
14.Viktoria Bohumín          7 bodů
15.Slavoj Petřvald              5 bodů
16.Baník Fučík Orlová       4 body
17.Baník Albrechtice B     3 body

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2005/2006

Okresní přebor dospělých

Rk Tým Záp + 0 Skóre Body Prav
 1. H. Bludovice             26 21 1 4  74 :  28 64 ( 25)
 2. Sj Petřvald 26 19 3 4  59 :  31 60 ( 21)
 3. Slovan Havířov               26 16 3 7  57 :  27 51 ( 12)
 4. Sn Záblatí 26 16 3 7  62 :  38 51 ( 12)
 5. B. F. Orlová 26 14 2 10  56 :  48 44 (  5)
 6. Domaslavice 26 15 1 10  91 :  66 43 (  7)
 7. Louky 26 12 2 12  63 :  52 38 ( -1)
 8. I. Petrovice 26 12 2 12  57 :  48 38 ( -1)
 9. Doubrava 26 9 7 10  49 :  55 34 ( -5)
10. Bohumín B 26 7 6 13  38 :  58 27 (-12)
11. V. Bohumín 26 7 5 14  38 :  63 26 (-13)
12. B. Rychvald 26 6 5 15  40 :  64 23 (-16)
13. Těrlicko 26 4 2 20  23 :  65 14 (-25)
14. Sn Orlová 26 3 0 23  25 :  89 9 (-30)
  1. Domaslavicím byly z disciplinárních důvodů odečteny 3 body!

14x čisté konto :

Vítkovice Svinov – SK Polanka „B“                           0 : 0

MFK Havířov „B“ – FK Těrlicko                        /v době pobytu na hřišti 0:0/    

Slavoj Petřvald – Slávia Orlová „B“          /v době pobytu na hřišti 0:0/    

Sokol Věřňovice – Slávia Orlová „B“                      0 : 2

FC Horní Bludovice – Slávia Orlová „B“              0 : 2

Slávia Orlová „B“ –Louky nad Olší                        2 : 0

FK Těrlicko  – Slávia Orlová „B“                              0 : 4

Slávia Orlová „B“ – Slavoj Petřvald          /v době pobytu na hřišti 0:0/

Slávia Orlová „B“ – FK Těrlicko                 /v době pobytu na hřišti 0:0/

TJ Petřvald – Slávia Orlová „B“               /v době pobytu na hřišti 0:0/

Slovan Havířov – Slávia Orlová „B“    /v době pobytu na hřišti 0:0/

Sokol Věřňovice – Slavoj Petřvald                     0 : 2

Slovan Havířov  Slovan Orlová                        4 : 0

H.Bludovice – Slovan Havířov             /v době pobytu na hřišti 0:0/

 

série celých zápasů bez inkasované gólu – 2  (220 minut bez inkasované branky) :
Slávia Orlová „B“ – Louky nad Olší            2 : 0       ( 90 minut ) 
Horní Bludovice – Slávia Orlová „B“          0 : 2       ( 90 minut ) 

 

 

 

– 3 x asistence na vstřelené brance :

Slovan Ostrava – SK Polanka „B“

MFK Havířov „B“  Internacionál Petrovice    

Slavoj Petřvald – FK Bohumín „B“                

 

-5x hráč utkání :

Vítkovice Svinov – SK Polanka „B“                    0 : 0

Slovan Havířov – Slovan Orlová                            4 : 0

MFK Havířov „B“ – Horní Žukov                            6 : 1

ČSAD Havířov – Slavoj Petřvald                            2 : 0

 FK Těrlicko – Slávia Orlová „B“                           0 : 4

 

——————————————————————————————-

OKRESNÍ SOUTĚŽ – 3.Třída ( nižší okresní soutěž )  

– 320 odehraných minut  ( sezona 2011/2012 )

Klub : SK Slavoj Petřvald   ( 320 minut )

 

  – 5  soutěžních startů

                    zápas                                                                                ( odehrané minuty )

Viktoria Bohumín – Slavoj Petřvald                 1 : 4       ( 90 minut )

Doubrava „B“ – Slavoj Petřvald                        2 : 16     ( 20 minut )

Doubrava „B“ – Slavoj Petřvald                          2 : 8      ( 90 minut )

Slovan Havířov – Slavoj Petřvald                        0 : 9     ( 30 minut )

Slavoj Petřvald – Doubrava „B“                           6 : 2     ( 90 minut )

 

 – 1 x čisté konto :

Slovan Havířov – Slavoj Petřvald     /v době pobytu na hřišti 0:3/

-1x hráč utkání :

Slavoj Petřvald – Doubrava „B“                      6 : 2

————————————————————————————————————-